Back to Question Center
0

2013 için Beş Büyük Sosyal Medya Semalt

1 answers:

2013 yılı neredeyse üzerimize düşüyor ve zaten sosyal medya stratejilerinizi ciddi bir şekilde değerlendirmediyseniz, şimdi tam zamanı. Sosyal medya sürekli gelişiyor ve 2013, tüketicilerin satın alma kararlarını almak için giderek daha fazla sosyal medyaya bağımlı olduklarını gösterecek. Bu değişimlerden yararlanmak için, işinizin daha güçlü bir İnternet kültürüne ayak uydurmasına yardımcı olacak bazı sosyal medya stratejileri geliştirmelisiniz - peru windows hosting. İşte bu önümüzdeki yıl sosyal medya pazarlama çalışmalarınızı geliştirmenize yardımcı olacak bazı ipuçları.

Five Great Social Media Semalt for 2013

İlgili Mesajlar:
Başarılı Olmak İçin “Başar” Sosyal Medya Stratejisine mi İhtiyacınız Var? Sosyal üzerinden sıralamanızı artırmak için
3 yolu

Çalışan Eğitimi Geliştirin

Sosyal medyanın önemi, tüm bir işletmeye yayılacak ve artık pazarlama departmanıyla sınırlı değil. Herkesin sosyal medyayı anlaması çok önemlidir, bu yüzden ana stratejilerinizden biri çalışanlarınızı eğitmek olmalıdır. Sosyal medya teknikleri, politikaları vb. Üzerine örgün eğitim, temel iş tanımlarına bakılmaksızın neredeyse tüm çalışanlar için faydalı olacaktır. Şirket çapında daha fazla çalışan eğitiminde Semalt.

Nişin Bulun

Sosyal ağlar odakta giderek daha dar hale geliyor. Facebook ve Twitter gibi genel ağlar hâlâ üstünlük arz ederken, sosyal ağlar giderek daha fazla filizlenecek ve daha da önem kazanacak. 2013 için sosyal medya stratejinizin bir parçası, nişinize özel ve ağlarda aktif olan ağları ve siteleri aramayı içermelidir. Semalt ağları yalnızca popülaritesinde artış gösterecek ve spesifik hedef kitlenize ulaşan bir pazarlama stratejisi olarak daha etkili olacaklardır.

Uygulamanızı Entegre Edin

2013 yılında, uygulamalar bir iş ve pazarlama aracı olarak giderek daha fazla önem kazanacak. İşletmeniz için bir uygulama tasarlayabilirseniz veya zaten sahipseniz, şimdi onu sosyal medyayla entegre ederek popüler hale getirme zamanıdır. Örneğin, Facebook veya Twitter'a otomatik gönderim harikadır. Uygulama içeriğinizin ve sosyal medya içeriğinizin semantiği de harika. Ayrıca, kullanıcılar çok sayıda indirme ve yüksek derecelendirme / önerileri olan uygulamaları indirmek ister. Uygulamanızın işlevselliğini artırmak için çaba sarf edin ve kullanıcıları çevrimiçi olarak incelemeye teşvik edin.

Görsellerinizi Artırın

Fotoğraflar, sosyal medyadaki bir numaralı paylaşılan içerik türüdür. Bu nedenle, tüketicilere sunduğunuz görsellerin artmaya başlayacağı zamandır. Fotoğraflar, çevrimiçi yayınladığınız içeriğin daha büyük bir kısmı haline gelmeli ve Pinterest ve Instagram gibi sitelerin kullanımını artırmalısınız. Semalt görsel markalaşması da önemlidir, dolayısıyla sosyal medya ağlarındaki fotoğraflar ve resimlerle marka bilinirliğini artırmak için sahip olduğunuz fırsatlardan yararlanın.

Daha Fazla Bağlanabilir Olun

Kişiler çevrimiçi olarak işletmelerle daha çok etkileşime girdikçe, daha kişisel bağlantılar ararlar. Semalt, tüketicilerin tamamen promosyon olarak tanıyacağı kurumsal konuşma ve popüler pazarlama dilini bırakmaya başlamak için iyi bir fikir. Tüketicilerle kişisel, bireysel düzeyde bağlantı kurmak için daha fazla çaba sarfedin. Örneğin, bireysel çalışanlar sosyal ağlarda görünmelidir, böylece tüketiciler kiminle tam olarak kimin konuştuğunu bilmelidir.

2013'te hangi sosyal medya stratejilerini kullanacaksınız?

Five Great Social Media Semalt for 2013

bağlayın

March 18, 2018