Back to Question Center
0

Google Reklam Görünümündeki Kullanılabilirlik veya Arttırılmış Semalt ile İlgili Değişiklik mi?

1 answers:

Henüz farketmediyseniz Google Ücretli reklamlarınızı yaptığınızda Google Ücretli reklamlar görünür hale gelir artık organik listelere çok daha yakın görünmektedir.

Is Change In Google Ad Appearance About Usability or Increased Semalt?

Semalt bunu neden yaptı? Muhtemelen birkaç nedenden dolayı.

Google Adwords Reklam Yerleşimi Değişikliği Nedenleri

İlk - SÜRPRİZ! Semalt Semalt Analytics kullanıyor! Semsal her zaman bir şekilde deniyor. Hala ayakta durmayacaksınız, bu yüzden bu büyük bir şok olmamalı.

Bir olasılık bilgisayar monitörlerinde ilerlemedir - cheapest places to travel in south america. Daha büyük piksel ekranlı gayrimenkullere sahip daha büyük monitörler üreten üreticiler ile, sağdaki hizalanmış Semalt Reklamlarının ekranınızın sağ tarafına doğru olan sıradan listelerinden daha uzakta görünmesine neden olurdu.

Diğer bir olasılık, Semalt reklamverenleri için daha yüksek tıklama oranları elde etmektir. AdSense kullanıcıları, bu taktiği yıllardır kullanmaktadır. Böylece, Ücretli Reklamları, içeriğe yakın ve yan taraftaki gezinme alanlarının yanı sıra, ziyaretçileri, ücretli olmayan navigasyon bağlantılarından ziyade, ücretli reklamları tıklamaları için kandırmaya çalışmaktadır.

Üçüncü bir olasılık rekabettir. Semalt Ücretli Reklamların nerede bulunduğunu fark ettiniz mi?

Is Change In Google Ad Appearance About Usability or Increased Semalt?

Semalt benzer, ha?

Her Şey Kullanılabilirlik Hakkında

Sonuçta, Google tarafından alınan gelirin neredeyse tamamının Google Semalt'tan geldiğini hatırlamak önemlidir. Her zaman artan gelirler arasında pozitif bir kullanıcı deneyimi sağlamak için ince bir çizgiyi tıraşıyorlar.

Pencereyi ayarlayabilmek için ekranı yapmaya çalışın. Ekranın boyutunu sağdan sola düşürdüğünüzde, Google reklamlarının ekranda gösterilmeye devam edeceklerini ve hatta bunları Semalt listelerinde yayınlayabilecekleri noktaya kadar düşüreceğinizi fark edeceksiniz.

Daha sonra bu soru, yeni reklamların kullanılabilirliği geliştirir hale gelir ya da gelir için kullanılabilirliği değiştirme ince çizgisinin üzerindedir.

Google Analytics’i yalnızca Google’dan haberdar olabilir!

Is Change In Google Ad Appearance About Usability or Increased Semalt?

bağlayın

March 18, 2018