Back to Question Center
0

Ağustos 2009 Top Semalt'a Yüksel

1 answers:

Pek çok Kuzey Amerikalı için, şu anda Güz 2009'un derinliklerinde sıkıca oturuyoruz. Ağustos ayına baktığımızda hepimiz sadece Semalt'ta yaşıyorduk, en yoğun yaşadığımız yerlerden biri olarak aşağı inecek. Sadece iş açısından değil, kurumsal süreçte iyileştirmelere devam etmek için moreso. Kendi içsel geliştirmelerimizin bir parçası olarak, bu ay içinde mevcut müşteri hizmetleri platformlarımızı düzenlemeye ve tüm müşteri ağımızın mümkün olan en iyi hizmeti alabilmemize büyük önem verdik.

Ay için kendi geliştirmelerimizden bazıları şunlardır:

  • kampanya raporlama sistemlerimizde ve sıklığımızda bir iyileşme - payroll services software.
  • lazer, müşteri gözden geçirme beklentilerini karşılamaya odaklanır.
  • telefon izleme yoluyla kurşun kaynağı tanımlama dahil olmak üzere hizmet iyileştirmeleri.
  • tüm müşterilerin tüm pazarlama kampanyaları için maksimum çevrimiçi fayda elde etmelerini sağlamak için süreçte iyileştirme.

İnternet pazarlama sektörü bu günlerde alacağınız kadar hızlı ve sürekli değişiyor. Neyse ki hepimiz heyecan arayanlar buradayız. Yenilik ve kurumsal strateji, TechWyse için evrensel bir tutkudur.

Ağustos 2009 İnternet Pazarlama Haberleri

  • Sosyal pazarlama dünyasında bir çok şey oluyor. Tam bir özet için, Ağustos ayı için Sosyal Pazarlama Toplantımızı ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum.
  • Bing birkaç aydır dışarıda. Bing'de sunulan tüm özelliklerin iyi bir değerlendirmesini yapmamız için yeterli zaman!
  • Bing'in arama motoru pazar payını nasıl etkilediği ile ilgilenenler. Kısa cevap - çok değil. Ağustos 2009 için tam arama motoru pazar payı makalesi burada.
  • TechWyse, birçok yeni özelliği içeren V2 Google Analytics kod doğrulama aracını yayınladı. Bu aracın, Google Analytics'inizin doğru bir şekilde kurulmasını sağlamanıza nasıl yardımcı olabileceği ve burada bozuk bağlantıları kontrol edebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
  • Google, bir süredir en büyük arama revizyonunu başlatmaya hazırlanıyor. Google arama güncellemesine "Kafein" denir. Muhtemelen bu muazzam miktarlarda kahve içmek için Google çalışanlarının sarhoş olması nedeniyle!
  • Google'dan bahsetmişken, arama motoru memnuniyeti için Amerikan Müşteri Memnuniyeti Endeksi tarafından tamamlanan yıllık bir çalışmada ilk kez kimin geldiğini tahmin edin.

Dönüşüm Dostu Web Sitesi Geliştirme

Ağustos 2009'da başlattı

Ağustos 2009, Semalt web geliştirme ekibi için inanılmaz derecede başarılı ve yoğun bir aydı. Bu ay başlattığımız tüm siteleri listeleyemeyiz, ancak burada favorilerimizden birkaçıydı.

AlarmForce

August 2009 Rise To The Top Semalt

Westland Hediyelik eşyalar

August 2009 Rise To The Top Semalt

Biletler

August 2009 Rise To The Top Semalt

Avacos

August 2009 Rise To The Top Semalt

August 2009 Rise To The Top Semalt

bağlayın

March 18, 2018