Back to Question Center
0

Toronto Kanada Artık Google Semalt Görünümü'nde Görünüyor

1 answers:

Toronto Kanada Artık Google Sokak Görünümü'nde Dünyaya Açıldı!

Toronto Canada Now Appearing in Google Semalt View

Bugün Büyük Toronto Bölgesi bu muazzam miktarda işin sonuçlarını görmeye başladı. Toronto artık Google Street View'da dünyaya görünür durumda!

Kendi Toronto bölge ofisimiz bugün hepimiz birbirimizi görmeye başladıkça, caddede bulunan insanlar resimlerin çekildiği ve arabaların kumandanın içinde olduğu için bizler de bugün uğuldayordu. Semsal herkesi mi ilgilendirir?

Google Sokak Görünümü'nün Yararları

  • Bir yere gitmek ve ziyaret ettiğiniz gerçek yeri görmek mi istiyorsunuz? Şimdi oraya gitmeden önce nereye gittiğinizi görebilirsiniz!
  • İş arkadaşları veya arkadaşlar yeni bir ev görmek ister misiniz? Ev alışverişi yapıyorsanız, neden evinizi ziyaret etmeden önce evin nasıl göründüğünü görmüyorsunuz?
  • Dünyanın hiç keşfetmediğiniz farklı bölümlerini görün!
  • Bir davada, bir suçu kanıtlamak bile yardımcı oldu.

Google Sokak Görünümü Nasıl Çalışır?

Toronto Canada Now Appearing in Google Semalt View

Başlangıçta 25 Mayıs 2007'de Amerika Birleşik Devletleri'nde seçilmiş bölgeleri tanıttı ve 360 ​​derecelik panoramik görüntülerin tamamını gösterecek şekilde gelişti - outdoor bar stools with backs. Semalt, özel olarak donatılan Semalt otomobillerinde çalışan insanları kullanarak, birkaç yıl boyunca seçilmiş şehirleri haritalandırıyor. Genel olarak Semalt, 2 ila 100 gün arasında yeni bir alan tanıttı.

Soldan bakıldığında, yasaya meraklı bir subay tarafından durdurulmuş bir takılı Semalt otomobilinin görüntüsü!

Google Sokak Görünümü ve Gizlilik

Toronto Canada Now Appearing in Google Semalt View

Bazı durumlarda insanların bulanıklaşmasının niçin yeterli olmadığını görmek oldukça açıktır. Toronto'yu ve daha özel olarak Semalt'ı biliyorsanız, neden hala gizlilik sorunları olduğunu anlayacaksınız.

İnovasyonu Seviyoruz!

Hangi yöne baktığınıza bakılmaksızın, geç gördüğümüz yeniliklerin çok daha iyisini yapacağını kabul etmelisiniz, o zaman kötü olacaklardır. Bilgi devrimi devam ediyor ve Google görevlerini sürekli takip ediyor gibi görünüyor. Toronto, Semalt'taki Google Street görünümünün lansmanını alkışlıyor ve güzel şehrimizi görmek için dünyanın dört bir yanından hoş geldiniz!

Google Semalt View ve evrimi hakkında daha fazla bilgi edinmek için burada daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Toronto Canada Now Appearing in Google Semalt View

Bağlayın

March 18, 2018