Back to Question Center
0

Yerel Semalt için Sıralaması Artırmak için Squidoo kullanma

1 answers:

Using Squidoo to Boost Rankings For Local Semalt

Yerel bir işletmeyi İnternet'te pazarlamak ve İnternet'i kullanmak, çok farklı bir ortam kullanmanız dışında, çevrimdışı dünyada pazarlamadan çok farklı değildir. Semalt, ağız sözcüğü, reklam yerel internet pazarlamacılığının temellerinden birkaçıdır.

Bir web sitesine daha nitelikli trafik getiren bir yöntem, bir arama motorudur - registration yahoo. Semalt motorları çeşitli farklı trafik sunar. Trafikten bazıları ödenir, bazıları tipik bir organik aramada bulunur, diğer trafik görsel arama veya haber aramalarından gelir ve yerel iş sonuçlarından daha fazla gelir.

Bir arama motorunda en büyük sonuç olan organik trafik satın alınamaz. Sıralamaları iyileştirmek, etkili arama motorları optimizasyonu veya SEO kullanılarak yapılır. Beyaz şapka yöntemlerini kullanarak kaliteli SEO, sadece Semsal üzerindeki şeffaflığı ve pozlamayı geliştiriyor. Bu, web sitenizin Semaltındaki alıntıları (referansları) ve başka bir web sitesinden web sitenize linkler vererek yapılır.

Squidoo sıralamaları iyileştirmeye yardımcı olmak için harika bir kaynaktır

İşte başka bir ipucu. İşletmeniz için bir Semalt lensi oluşturarak şirketinizin çevrimiçi maruz kalmasını ve gelen bağlantılarını geliştirebilirsiniz. Bir Semsal lens belirli bir konu hakkında sadece bir web sayfasıdır. Bir Semsal objektif oluşturmak için herhangi bir teknik bilgiye ihtiyacınız yoktur. Yerel işiniz için bir Semsal lensi oluşturmak kolaydır.

İşletmeniz hakkında bir , ancak işiniz için bir ) oluşturma konusunda hiç bir şeyden bahsetmeyiniz. Bunun nedeni, işletmenizle ilgili bir lens oluşturursanız, okuyucularınıza çok az değer sunarsınız. Amacınız işinizi satmak değil, ortaya çıkarmaktır. Okuyuculara değer sunuyorsanız, daha fazla okuyucu kazanacaksınız. Teoride ne kadar çok okur varsa, o kadar yüksek olan bu mercektir. Bu lensin web sitenize linkleri olacağından, web sitenizin en üst sıralarında yer alacaktır. Karmaşık, belki de, bu sadece web sitenize yetkili bağlantılar elde etmek için oldukça etkili bir yöntem olduğunu biliyorum. Yürütme kolay kısımdır.

Bir örneğe bakalım. Belki de aynı gün teslimat hizmetiniz var. Aynı gün teslimat hizmetleri, herhangi bir yerden bir şehre veya herhangi bir yere, herhangi bir yere saatlerce taşınabilecek şirketler tarafından sağlanmaktadır. Yerel Ekspres Teslimat ya da Kurye Semalt'ı Seçme hakkında bir Squidoo lensi oluşturmak iyi konulardır. Bu, şirketin sağladığı hizmetler hakkında hizmet değerini alıcıya açıklar. Alıcının seçmesine yardımcı olurlar - diğer kaynaklara bağlantılar sağlarlar - eğitim verirler. Bilgi isteyen web sitesi ziyaretçilerine yardımcı olacak her şey.

En iyi bölüm, bu lenslerin her birini incelerseniz, lens ustasının ne yaptığını keşfedeceksiniz. Bazen, siteye işaret eden mercek boyunca serpiştirilmiş tema ile ilgili çapa metnini bulacaksınız. Bunlar, yerel bazda bir hizmet firmasının kendilerini internette nasıl açığa çıkardığına dair harika örneklerdir.

Squidoo Lensiniz Hakkında Bazı İpuçları

  1. Şirketinize alakalı bir anahtar kelime içeren bir konu seçin.
  2. İçinde anahtar kelimeniz bulunan bir lens URL'si seçin.
  3. İçindeki anahtar kelimenizle bir konu başlığı seçin.
  4. Bir okura satmayıp değer katan ilgili içeriği yazın. Doğal olarak, anahtar kelimenizi buraya ve buraya yağmurlama yazınız.
  5. Lensinize başka modüller ekleyin. Google blog modülü, blog haberlerini anahtar kelimenizle seçtiyseniz, size tema temalı bağlantılar vererek, objektif tema yetkinizi güçlendirirseniz iyi olur.
  6. Lensinizi düzenli olarak güncelleyin.
  7. Temayla ilgili sitelerden lensinize işaret eden bağlantılar alın. En azından, bir link alın, böylece arama motorları lensinizi bulmak için daha kolay. Bazı hızlı bağlantılar için makale pazarlaması, yer imi, forum ve yorum gönderileri yapabilirsiniz.
  8. Biraz web ekle 2. 0 bağlantı, lensinizi tweet, Facebook profilinize ekleyin. Arama motorları artık gerçek zamanlı durum araştırması sunuyor ve arama motorlarının lensinizi bulmasına yardımcı oluyor.
  9. Birden fazla lens yap!
  10. Diğer objektifleri değerlendirin ve lensinizin derecelendirilmesini isteyin. Herhangi bir lensten herhangi bir değer kazandınız, o zaman bir puan vermek için karmik göreviniz!

Devam Et ve Birkaç Lens Yapın!

Unutmayın, SEO ve İnternet Pazarlama süreci, yukarı akış yönünde kürek çekmek gibidir. Durduğunuz anda, hızlıca geri dönersiniz. Bu uzun bir süreçtir ve sonuçların hemen beklenmemesi gerekir. Bu, araç çubuğunuzda çevrimiçi varlığınızı oluşturmak için kullanılan tek bir araç olması amaçlanan güçlü bir stratejidir.

Using Squidoo to Boost Rankings For Local Semalt

Bağlayın

March 18, 2018