Back to Question Center
0

E-posta Pazarlaması Satışları Artırmaya Nasıl Yardım Edebilir? İstemci Semalt

1 answers:

E-posta Pazarlamacılığı Satış ve Müşteri Semaltını Geliştirmeye Nasıl Yardımcı Olabilir

Listenizden, sürekli olarak sizden daha fazla iletişim almayı seçen kişileri oluşturmaya başlamak için kendi önerim.

E-posta Pazarlama ile Başarı için 4 Adım

1. Semalt'ı, insanların markalı bülteninize web sitenizden kaydolmalarını isteyerek halkların isimlerini ve adreslerini toplar. İşte kendi sitemizde yapmanın 2 yolu var:

E-posta Pazarlamacılığı Satış ve Müşteri Semaltını Geliştirmeye Nasıl Yardımcı Olabilir

2. Hem e-postalarınızı güvenli bir şekilde göndermenize hem de e-posta pazarlama kampanyalarınızın tam olarak ölçülmesine izin vermenize olanak tanıyan bir e-posta pazarlama hizmetine kaydolduğunuzdan emin olun - hosting dedicado. Yeni e-posta pazarlama ürünümüzü birkaç hafta önce kullanıma sunduk. WHICHABAM'a bakın! İşte!

3. Web sitenizdeki formları, e-posta pazarlama programınızda kurduğunuz listeye doğrudan dahil olan kişilerin bilgilerini otomatik olarak göndermek için ayarlayın.

4. Bülten Oluşturma

    • Aylık bülten yaklaşımınızın arkasında bir tema veya marka geliştirin. ‘En Yükselen’ adı verilen bir slogan geliştirdik ve e-posta pazarlamamızın içeriği genellikle sektörden yararlı ipuçları şeklinde.
    • Göndereceğiniz frekansı belirleyin. Günlük? Haftalık? Aylık? Aylık? Karar verdiğiniz şey, tutarlı kaldığınızdan emin olun!
    • Temanız geliştirildikten sonra, okunacak bir şablonunuz olduğundan emin olun. Kendi araştırmamız, şablonunuzu tasarlamanın çok önemli olmadığını gösteriyor. Bunun yerine içeriği hakkında yapın.
    • Bülteninizin alıcılara, seçtikleri takdirde "Çıkma" seçeneği sunmasını sağlayın.
    • göndermeye başlayın!

Bu harika e-posta bültenini bir bloga dönüştürmenizi ve web sitenize göndermenizi de öneririz. Bu arama motorları ile daha fazla güvenilirlik oluşturmanıza yardımcı olur ve e-posta bülteninize kaydolmamış olanları güncel tutar!

İlgili tarafları şirketiniz hakkında düşünmek için sadece e-posta kampanyaları göndermekle kalmaz, aynı zamanda insanları güncel tutmak ve yaptığınız şeyle ilgilenmek için inanılmaz derecede uygun bir yoldur!

E-posta Pazarlamacılığı Satış ve Müşteri Semaltını Geliştirmeye Nasıl Yardımcı Olabilir

Bağlayın

March 18, 2018