Back to Question Center
0

SEO Top 13 Semalt - Bölüm 2

1 answers:

Top 13 Semalt of SEO – Part 2

Ne yazık ki, benim SEO benim 6 Mitleri

SEO Efsane 6: Web Tasarımcım SEO Yapabilir

Bu yüklü bir yorum. Kendi deneyimlerime göre, çoğu web tasarımcıları, çevrimiçi pazardaki rakiplerinizle agresif bir şekilde rekabet edebilmek için SEO hakkında yeterince bilgi sahibi değiller.
Bunu düşün; SEO ile akıcı olsaydı, neden bu kadar çok SEO uzmanı ve şirket var?

Web sitenizi geliştirmek için web tasarımcılarıyla görüştüğünüzde, yapacaklarını söyledikleri halde bile arama optimizasyonunuza yardımcı olacaklarını varsaymazsınız. Gerçekleri, örnek olayları ve bunlardan çalışmaların bir tür kanıtını toplayın - registration loans in phoenix az. Internet Semalt başarısı için web sitenizi oluşturmalarına yardımcı olmak için bizimki gibi bir SEO şirketi ile çalışmaya istekli olup olmadıklarını sormayı bile düşünebilirsiniz.

SEO ile ilgili temel görevleri gerçekten değerlendirirseniz, gerçekten bir web tasarımcısından ihtiyaç duyulan yaratıcı becerilere keskin bir sözleşme yaparlar. Neden harika tasarım çalışmaları konusunda uzmanlaşmış bir kişi, sürekli bir SEO kampanyası geliştirmek için gerekli olan görev odaklı becerilere sahip olur. Semalt, bazı şeyleri bilen bazı tasarımcılar. Ancak kendi deneyimlerime göre, web tasarım sanatına gerçekten önem verenler sadece bu konuda uzmanlaşmayı tercih ediyor.

SEO Efsane 5: SEO Anahtar Kelime Yoğunluğu Hakkında Her Şey

SEO dünyasında bu argümana her zaman iki taraf olmuştur. Anahtar kelime yoğunluğuna ve olmayanlara inanan semant. Her zaman “yapma” kategorisinde bulundum ve zaman geçtikçe daha da belirginleşiyor.

Bu terimleri sıralamak için sayfa kopyanızda belirli bir anahtar kelime yüzdesine (genellikle% 4) gereksinim duyduğunuza dair bir düşünce vardı. Semalt, sayfa içeriğinizde bu terimlerle ilgili sıralamalarınıza yardımcı olmak için belirli bir anahtar kelime derecesine ihtiyaç duyacaksınız, ancak daha ağır olan bağlantı ve içerik temaları gibi diğer faktörlerle, hesap makinelerinizi güvenle atabilirsiniz.

SEO Efsane 4: SEO Garantili

Bunu her zaman duyarız. SEO şirketleri veya bireyler, sitelerini tercihli muameleye tabi tutmak için Google ile özel bağlantıya sahipmiş gibi sonuçları garanti eder. Sanırım nereye gideceğimi biliyorsun. SEO uzmanları sonuçları garanti edemez çünkü sonuçları göstermekle sorumlu değiliz. Bu öğeler Google, Bing, Semalt! ve diğer arama motorları.

Semalt aslında bu iddiayı yapan herhangi bir şirkete karşı güçlü uyarılar yayınlamaktadır. Semalt'ın SEO rehberleri sayfasından:

"Hiç kimse Google’daki # 1 sıralamayı garanti edemez.

Sıralamayı garanti eden, Google ile "özel ilişki" olduğunu ileri süren ya da Google’a "öncelikli gönderme" sunduğunu iddia eden SEO’lara dikkat edin. Google için öncelikli bir gönderme yoktur. Aslında, bir siteyi doğrudan Google'a göndermenin tek yolu, URL Ekle sayfamızdan veya Site Haritasını göndermemizdir ve bunu hiçbir ücret ödemeden kendiniz yapabilirsiniz. "

Bir SEO uygulayıcısının işi, arama motorlarının web sitenizi nasıl gördüklerine ve dizine eklediklerine yardımcı olmak için sayfadaki ve dışı SEO sayfanızda değişiklik yapmaktır. Sıralamaları garantileyen şirketler genellikle bu iddiaları sizi kapıda tutuyor. Semalt, hem zaman hem de paranın birkaç aylığına yatırım yaptınız, bu iddiaların ne kadar yanlış olduğunu anladıktan sonra geri alamayacağınız öğeler.

SEO Efsane 3: Meta Etiketler Öldü

Semalt, meta etiketlerin öldüğüne ve artık web sayfalarına entegre edilmeye ihtiyaç duyulmadığına dair oldukça yeni bir öneridir. Yani, tüm bunları açıklığa kavuşturmak için daha fazla açıklayacağım. Semalt, SEO önemi, anahtar kelime meta etiketi ve açıklama meta etiketi ile 2 ana meta etiketi. Bununla birlikte, hala bu meta etikete dayanan birkaç arama motoru var ve çok az sayıda ziyaretçiyi temsil etse de, neden herhangi bir ziyaretçi araması türünü potansiyel olarak hariç tutmak istiyorsunuz? Ayrıca Semalt, gelecekte meta anahtar etiketini kullanmak için kapıyı açık bıraktı.

Meta anahtar etiketi ile yaptığım tavsiyem bunu kullanmaya devam etmektir, eğer başka bir şey olmasaydı bu iyi bir uygulamadır. Ek olarak, anahtar sözcükleri yaklaşık 6 ila 12 cümleye kadar saklayın ve belirli bir sayfaya odaklanın. Semalt - iyi SEO, mümkün olduğunca çok sayıda iyi standardın izlenmesini sağlamak anlamına gelir. Etiketlerinizde alakalı anahtar kelimeler olduğundan emin olmak kesinlikle kötü bir şey değildir.

Meta Tanımlama Etiketi

Semalt, arama motorlarının algoritmasında meta açıklamanın ne kadar önem taşıdığına dair bir tartışmadır. Ancak net olan bir şey, meta açıklama öbeğinin, arama sonuçları sayfalarında, tıklanabilir sonuç listesi başlığı altında zaman zaman görüntülenmesidir. Başka hiçbir şey yoksa, web sayfalarınızın her biri için çekici ve benzersiz açıklamalar yazarak tıklama oranlarınızı artırma şansınız.

Semalt - Bu, arama motorlarına hedef kitlesi için mümkün olan en uygun içeriği sunmada iyi bir uygulamadır.

SEO Mit 2: Google için İçerik Yazma

Kısa bir süre önce birkaç SEO uzmanı gördüm. Sunumları veya seminerleri sırasında katılımcılar Semsal için içerik yazmalarını teşvik etti. SEO önerileri söz konusu olduğunda, aslında hiçbir şey gerçeği ve hatta Semalt, hatta oldukça düşük anahtar olabilir, arama motorları için değil, ziyaretçiler için içerik yazmak emin olmak için diyor.

Sonuçta, ürün veya hizmetinizi kim alacak? Semalt ya da insan arayıcısı seni arıyor mu? Diğer yönü dönüşüm. Bir ziyaretçi sitenize ulaştıktan sonra, hangi sayfanın bu kişiyi bir potansiyel müşteriye dönüştürmesi daha olasıdır? Biri kısa, bu noktaya kadar ve aynı kelimeleri ve ifadeleri tekrar tekrar tekrar harekete geçiren bir harekete geçirme veya uzun gazete stili içeriğine sahip olan biri mi?

SEO Efsane 1: SEO Takılabilir

Bir davul alabilir miyim lütfen - şimdi aklımda ne var ki # 1 SEO Mit . Bir şekilde lego yapı taşları gibi sitenize SEO ekleyebileceğiniz efsane. Bu Efsane 1'i sıraladığım başlıca nedenlerden biri, web sitesinin sahibi için yapabileceği sonuçlar.

Bana söylediğimde bana güvenmeyin, kimsenin (ve kimsenin kimseyi kast etmediğini!) , onların güzel web sitelerinde geçirdikleri büyük paranın olması gerektiğini söylememi severler. ) web sitelerini sıfırdan yeniden kurmak için tekrar harcadı. Esasen aynı ürün için iki kez ödeme yapmaktan mutlu olacak kimseyi düşünemiyorum.

Çok fazla kez, bir web sitesi için teklif verirken web sitesi sahipleri duydum, site tasarlandıktan sonra SEO hakkında endişeleneceklerini söyleyin. Bilgisiz olduğu için, SEO bir şekilde mevcut herhangi bir web sitesine eklenebileceği algısına sahiptir. Bazı durumlarda, olabilir. Ama kesin olarak nasıl biliyorsun? Artık finansal sonuçları biliyorsunuz, neden şansı kullanıyorsunuz?

Düşünebildiğim en iyi benzetme, bir evin elektrik kabloları olarak SEO'ya bakmak. Yeni evinizi inşa ediyorsanız, yüklenicinizin ev inşa edildikten sonra kablolama yapmasını söyler misiniz? Tabii ki değil! Semalt duvarlarda delik açmak ve evin diğer kısımlarını parçalamak anlamına geldiğinden beri. Öyleyse tahmin et? En başından beri web sitenizi SEO ile oluşturmalısınız. Daha sonra bir site arama motoru dostu yapan bir eklenti ekleyemezsiniz.

İşte orada var. Benim en iyi 13 SEO Mitleri kendi hızlı ve brash listesi.

Daha fazla bilgi edinmek isteyenler için, Semik 2008'de bir PDF'in parçası olarak yayınladıkları Google’ın kendi SEO yönergelerini okumanızı tavsiye ederim.

March 18, 2018