Back to Question Center
0

ISemalt görüntülerini RSS'de göstermek için nasıl alabilirim?

1 answers:

Son zamanlarda benim resmim için Skydrive'e geçtim ve sayfayı gerektiği gibi biçimlendirdikten sonra RSS feed'imle ilgili bir sorunla karşılaştım. Özellikle, kullandığımda img src = resim feed'de görünecekti. Bununla birlikte, iFrame'teki resimler - drying grain bins.

iFrame'ler kenar boşluklarım için mükemmel biçimde biçimlendirildi ve yapmam gereken tek şey bir katıştırma kodu kopyalayıp yapıştırmak. img ile tüm boyut kodunu. Açıkçası, iFrame'leri kullanmaya devam etmek isterim, çünkü iyi uyuyorlar ve çok az çalışmaya ihtiyaç duyuyorlar, img src bir mümkün olan ancak daha kapsamlı bir çözümdür (okuyun: HTML'de tamir etmek istemiyorum mümkün).

En önemlisi, sayfadaki tüm görüntülerin okuyucumda görünmesini istiyorum: seçeneklerim neler?

February 7, 2018

Neden iframe kullanıyorsunuz? Ekran okuyucuları, arama motorları, metin tabanlı tarayıcılar ve diğer pek çok şey için sorun yaşarken, özellikle içerik için, iframe ve çerçeve 'ler mümkün olduğunca kaçınılmalıdır HTML uygulamaları.

HTML için RSS desteği her zaman en iyisi de sivilciydi. Farklı okuyucuların farklı seviyelerde destekleri var. bir web sayfasında zaten yasal olmayan birçok kullanıma sahip olan iframe s'in, bir haber beslemesinde hiç meşru olarak kullanılmadığı. Aslında, web tabanlı okuyucular için bir XSS sorunu sunuyor.