Back to Question Center
0

Google Analytics'te Yönlendiren Spam'i Ortadan Kaldırmaya İlişkin Semalt Uzmanı

1 answers:

Web siteniz için Google Analytics hesabını kullanıyorsanız, copyrightclaims.org, get-free-social-traffic.com, floating-share-buttons.com, oo-6gönder', 'sayfa görüntüleme');

[kaldırıldı]

Burada hayalet yönlendirmeler olarak kullanılan alanların listesi var:

Yönlendiren spam'in etkileri

Tavsiye spam, sitenizin doğruluğunu azaltmada hayati bir rol oynar ve internetteki genel itibarını mahveder. web yöneticileri genellikle web sitelerinin aldığı trafik kalitesi konusunda endişelerler ve Google Analytics, web sayfalarınızın her gün hangi tür görüntülenme izlediğini izlemek için kullanılabilir.

Tavsiye edilen spamleri ortadan kaldırma

Yönlendiren spam'ı ortadan kaldırmak önemlidir ve en yaygın ve yaygın tavsiye, Yönlendirme alanına dayalı kriterleri kullanan filtreler oluşturmaktır. Filtreler düşük kaliteli trafiği ortadan kaldırmaya yardımcı olur ve bir çok kişi blog yazarlarını verilerini Kampanya Kaynağı alanlarına dayalı olarak filtrelemelerini önerir.

Yönlendiren spam'ı ortadan kaldırmanın bir başka yolu Hostname bölümündeki filtreleri kullanmaktır. Sahte sayfa görünümlerinin sitenize girmesini önlemek için, şüpheli ziyaretçilerin IP'lerini bir ömür boyu engelleyebilirsiniz. Bu tekniğin tek dezavantajı, geçerli sayfa görünümlerini de filtreleyecek olmasıdır. Örneğin, birisi makale okundu, onun görünümü de spam olarak işaretlenecektir. Ancak bunu önlemek istiyorsanız, sayfa görüntülemelerini yalnızca hostnametranslate.googleusercontent.com ile engellemelisiniz.

Mediglobus çevrimiçi hizmet ekibinin incelemeleri. Yurtdışında yüksek kaliteli hastane tedavisi ve nitelikli doktorlar sağlamaktayız.

November 26, 2017
Google Analytics'te Yönlendiren Spam'i Ortadan Kaldırmaya İlişkin Semalt Uzmanı
Reply