Back to Question Center
0

Makale İyileştirme Nedir? Ve - Khakhaturyan Nataliya, Semalt Uzmanı, İçeriğin SEO Amaçlı Nasıl Optimize Edileceğini Açıklıyor

1 answers:

Makale eğirme, orijinal kopyalar oluşturmak üzere yazıları yeniden yazma ve Google, Bing ve Yahoo'dan ceza yaratabilecek içerik sorunlarından kaçınmaktır. Fikir, bir makale yazmak ve daha sonra yüzlerce ila binlerce zaman eşsiz kopyalarını oluşturmaktır. Aynı makalenin veya web içeriğinin farklı sürümlerine bükülmüş makaleler denir. Ayrıca, bir makaleyi yeniden yazan bir yazar, metindeki orijinal web sayfasına geri bağlantıları eklemekten sorumludur. Tüm bu bağlantılar, Google'a bu belirli web sitesinin ünlü olduğunu ve sıralamasını iyileştirmek için arama motorunu zorladıracağını bildiriyor - most trusted replica watch site.

Eğrilmiş yazılar kolayca oluşturabilirsiniz, ancak kalitesi markaya kalmış değildir. Bildiğiniz gibi, orijinal içerik oluşturmak çok zaman alıyor, ancak bu kesinlikle web sitenizin sıralamasını iyileştirmenize yardımcı olacaktır. Aslında, eğrilmiş içerik de bir makalenin siyah şapka SEO versiyonudur. Khachaturyan Nataliya, Semalt İçerik Stratejisti, sorunların makalelerin dönmesinden kaçınmanın pratik bir yolu olmadığını belirtiyor.

Dönen Makaleler Web Siteniz İçin Neden Kötü

Makale pazarlamanın, ürünlerinizi, fikirlerinizi ve hizmetlerinizi internet üzerinden pazarlamanın en ünlü ve en güvenilir yolunun olduğunu söylemek güvenlidir. Ton eşyalar her gün döndürülüyor ve birçok eğirme programı ve yazılımı aynı içeriğin birden fazla kopyasını oluşturmakta yardımcı olamıyor. Çoğu zaman, makaleler pazarlama amacıyla ve bir web sitesine binlerce geri yaratmak için döndürülür.

Google taze içeriği sever

Arama motorları taze ve alakalı içeriğe bayılır. Orijinal makaleleri düzenli olarak yayınlayan bloglar ve web siteleri, arama motoru sonuçlarında orijinal makaleleri yayınlamaya dikkat etmeyen sitelerden ve bloglardan daha üst sıralarda yer almaktadır.

Tüm makale eğirme araçları ve yazılımı okunamayan sürümler oluşturur

Hiçbir zaman bir makalenin eğirme aletine veya yazılımına güvenemezsiniz çünkü hepsi düşük kaliteli ve okunamayan makaleler üretir. Eğirme yazılımı kullanıyorsanız, içeriğin okunabilir olduğundan ve SEO amaçları için tamamen optimize edilmiş olduğundan emin olmalısınız. Ne yazık ki, makale eğirme araçları güvenilir değildir ve okunması zor içerikli kopyalar sağlar.

Kelimeler ve deyimler farklıdır ve fikir ve kavramlar aynıdır

Bir makale eğirme aleti ile yalnızca aynı içeriğin birden fazla kopyasını çıkarabilirsiniz, ancak kalite işareti kalmış değildir. Kelimeler ve deyimler farklı olacak, ancak ana fikir ve kavram her zaman aynıdır. Bu, makale eğirme yazılımı yalnızca düşük kalitede sürümler üreteceği anlamına gelir ve sitenizin sıralamasını iyileştirmenize asla yardımcı olmayacağı şekilde böyle bir programa güvenemezsiniz.

Makale eğirme etik değildir

Webmasterler ve blog yazarları, makalelerin etik olmayan şekilde döndürülmesinin hayatımızın bir parçası olmaması gerektiğine inanmaktadır. Eşsiz ve orijinal içeriğin önemini fark ederseniz, asla makalenizi çevirmek istemeyeceksiniz. Aynı içeriğin tekrar eden kopyaları sitenize ve diğer web yöneticilerine sorun yaratabilir ve bu uygulamanın etik dışı ve ahlaka aykırı olduğu düşünülüyor.

November 26, 2017