Back to Question Center
0

Semalt İpuçları ile Bot Trafiğinin Tespiti

1 answers:

Otomasyonun birçok işletmenin internet üzerinden güvenli ve güvenli bir şekilde çalışmasına yardımcı olduğunu söylemek yanlış olmaz. Sahte faaliyetleri büyük oranda önlemenin güvenli ve kolay bir yoludur ve kârınızı artırmanıza yardımcı olabilir. Dolandırıcılık, çeşitli yollarla ve üye bağlantılarıyla da gerçekleştirilir. Bot trafiği, hiçbir şey için geçerli olmayan ve istenilen sonuçları garanti etmeyen bağlı kuruluş bağlantıları üzerinden oluşturulur - build a business logo free.

Semalt Müşteri Başarı Yöneticisi Alexander Peresunko, günümüzde tüm işadamlarının sahte bot trafiğini tanımlama, analiz etme, değerlendirme ve kurtarmaya ihtiyaç duyduğunu belirtiyor. Gerçek bir insan trafiği isteyen bazı bağlı programlarınız ve reklamverenleriniz varsa, sahte trafikten ve botlardan kurtulmanız, müşterilerinize yalnızca meşru ve gerçek insan trafiği sağlaması gereklidir. Bunu yapmazsanız, botlar yakında web sitelerinizden para koparacaktı, ancak pişmanlıklar döndürüyordu. Ziyaretçileriniz otomatik programlardan veya botlardan geliyorsa, farklı görevler başarılabilir. Müşterilerinizin güvenini kazanmanın tek yolu budur; onları gerçekçi ve meşru kılın. İzin verilsin, burada sahte botların ve düşük kaliteli trafiğin hiçbir zaman işletmeniz için herhangi bir satış veya potansiyel müşteri oluşturamayacağını söyleyeyim. Bunun nedeni, onlarla olan hemen çıkma oranının çok yüksek olması ve web sitesi sahiplerinin hiçbir zaman yararı olmayabilmesidir.

Özetle, gerçek bir trafik almak ve botların gelmesini önlemek hepimiz için zorunludur. Affiliate marketing, yıllarca var olmuştur ve zamanla büyümüştür. Sahtekâr faaliyetler ve bağlı kuruluşlar tarafından kullanılan aptal taktiklerle ilgili endişeler var ve reklamverenlerden para kopuyor. İşletmenizi yeni bir düzeye taşımak konusunda ciddi iseniz, reklamverenlerinizden botlara ve sahte trafiklerinize dayanarak para almamanız gerekir. Tüm kullanıcılar gerçek satışlar üretmeye ve orijinal olmayan ziyaretlere güvenmeyi bırakmaya çalışmalıdır. Web sayfalarınıza veya bağlı kuruluş bağlantılarınıza sahte trafik göndermek hiçbir zaman size hiçbir satış getiremez. Bunun yerine, web sitenizin genel görünümünü bozabilir. Google Analytics'iniz botları ve sahte trafiği orijinal olarak gösteriyorsa, bu IP adreslerini mümkün olan en kısa sürede engelleme zamanı geldi. Hileli üyeler, birkaç dolara para ödemek suretiyle farklı web sitelerinden trafik almakta ve bu siteleri ve bağlı kuruluş bağlantılarını, hiçbir zaman satışa dönüştürülemeyen gösterimler ve ziyaretlerle bombalamaktadırlar.

Sahte trafik oluşturmak için farklı botlar ve araçlar mevcuttur. Bu trafik ve bu ziyaretler, web sitenizde asla gerçek insan görüntüsü oluşturamaz. Bunlar, siteleri her dakika ferahlatan bot programları aracılığıyla üretilir. Bu nedenle, botları tespit etmek ve onlardan kurtulmak önemlidir. Neredeyse tüm üye pazarlamacılar, web sayfalarına çok fazla trafik elde etmek için bu botları kullanıyor ancak bu hileli etkinlikler yüzünden hiçbir şekilde satış yapamıyor ve çevrimiçi itibarlarını mahvetmiyorlar. Bu konuyla ilgili olarak BT uzmanına danışın ve ondan nasıl kurtulacağınızı öğrenin.

November 24, 2017