Back to Question Center
0

Semalt: İyi İçerik Oluşturulması Gereken WordPress Eklentileri

1 answers:

Wordpress, dünya çapında kullanıma sahip standart bir web sitesidir. Wordpress, dünya sitelerinin dörtte birinden fazlasına ev sahipliği yapıyor. WordPress kullanıcıları için, yükleyebileceğiniz 44 - sigelei vape mod boxes.000'den fazla farklı eklenti bulunmaktadır. Wordpress web siteleri, kullandıkları çeşitlendirilmiş içerik yönetim sistemi nedeniyle yüksek bir verimliliğe sahiptir. Çeşitli işletmeler, siteler yoluyla satışlarını artırma ve başarılı e-ticaret faaliyetlerinin özünü biliyor.

Semalt lider uzmanlarından Ross Barber, yeni sayısal pazarlama yöntemiyle içerik oluşturma, insanların bloglarında değerli bilgiler vermek için kullandıkları yeni bir taktik olduğunu ve web sitesi.

İçerik oluşturma, her web sitesi yöneticisinin vazgeçilmez bir unsurudur. Bir WordPress web sitesinin öğelerinin çoğu, eklentiler ve gösterge tablasının geliştirilmesi kullanılarak yönetilebilir. Bununla birlikte, içerik oluşturulması ayrı bir eylem gerektiren başka bir husustur. Google, içerik alakasının, web sitelerinin bazı özel nedenlerden dolayı sıralamasında yer almasına yardımcı olan çok önemli bir unsur olduğunu açıkladı. Makalelerin uzunluğu ve kalitesi, web sitesi oluşturulmasının bir yönüdür. Web sitenizi sıralamayı hızlandıran katil içeriğin geliştirilmesi esastır. Katil içeriği oluşturmak için kullanabileceğiniz birkaç WordPress eklentisi bulunmaktadır. Sonunda hangi WordPress eklentisinin web sitenizin gereksinimine en uygun olduğunu belirleyebilmelisiniz.

Kelime İstatistikleri

Bu eklenti kelime ve anahtar kelime yoğunluğunu saymanıza yardımcı olur. Ayrıca, web sayfanız için okunabilirlik analizini değerlendirmeye yardımcı olur. Word Stats eklentisi, blogları ve e-ticaret web sitelerini çalıştıran kişilerin, makale içeriğinizi belirleyen bir yönü olan bir dilbilim analizi menüsü gerçekleştirmesine olanak tanır. Bu aracı kullanarak SERP'lerdeki web sitenizin sıralamasını artırabilirsiniz. Bu robot aracı, aylık anahtar kelime yanıtının grafik gösterimi, bozulan yayınların yanı sıra en iyi performans gösteren 20 anahtar kelimeye benzer bilgiler içerir. Birçok kişi, hedef nişlerinde anahtar kelime kullanımının gücünü artırarak yararlanır.

Prepost SEO

Bu araç, bir Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) eklentisidir. Yinelenen içeriği kontrol etme, intihal denetimi ve kırık bağlantılar aramak gibi görevleri yürütmeye yardımcı olur. Diğer web yöneticileri, bu aracı, anahtar kelime yoğunluğunu ve farklı içerik türlerinin optimizasyon yönlerini karşılaştırmak için kullanır. Herhangi bir web sayfasının meta etiketlerini kontrol etme seçeneği vardır. WordPress web sitenizi oluşturmaya başladığınızda, geliştirmede hiçbir eklentinin veya uzantının size yardımcı olamayacağı açıktır. PrePost SEO eklentisi, içeriğinizin kalitesini web yayınınızı kitlenizle alakalı hale getirmenize yardımcı olabilir. Ayrıca, kırık linkleri web sitenizin performansında tam olarak görebilirsiniz.

Editöryel Takvim

Bu eklenti, blog yazılarının baş yöneticisidir. İnsanlar, tüm pozisyonlarını görmek ve onları kendi alanlarına sürüklemek mümkündür. Web sitesi içeriği oluştururken, blog tencere yönetmek için bir kenara eklentiyi unutmaktan daha fazla tüketilirsiniz. Editoryal Takvim, okuyucularınız için taze içeriğin sürekliliğini sağlamanıza yardımcı olabilir. Bu eklenti, her yazının durumuna erişmenize, tüm yazıları görüntülemenize ve diğer yazarların yayınlarını yönetmenize yardımcı olabilecek sürükle ve bırak özelliklerine sahiptir.

November 26, 2017