Back to Question Center
0

Semalt: Oluşturabileceğiniz WordPress Web Siteleri Türleri

1 answers:

WordPress en popüler içerik yönetim sistemlerinden biridir ve profesyonel web siteleri ve blog oluşturmak için yardımcı olur. Son istatistiklere dayanarak, WordPress dünya çapında yetmişten fazla blog yazarı ve webmaster tarafından kullanılmaktadır. Bir site kurmadan önce, bir alan adı ve barındırma gerekecek. Sonuç olarak, mevcut tüm araçlar, temalar ve eklentiler kişisel bloglardan ünlü çevrimiçi markaya kadar fantastik bir web sitesi geliştirmenize izin verecektir.

Semalt 'in önde gelen bir uzmanı olan Oliver King, WordPress kullanarak oluşturabileceğiniz web sitelerinin türlerine göz atmanızı önerir.

1 - aegis legend. Blog ve Kişisel Site

WordPress, basit bloglama platformu olarak yolculuğuna başladı ve güçlü içerik yönetim sistemine dönüştü. Son birkaç yılda, yüzlerce ila binlerce kişisel web sitesi ve blog WordPress kullanılarak oluşturuldu. Onlar her zamankinden daha parlak, olgun ve sofistike ve bu bloglardan çok şey öğrenebilirsiniz. Wordpress'in seçebileceğiniz çok sayıda araç ve teması vardır ve kolayca kişisel bir blog veya site geliştirebilirsiniz.

2. İş web sitesi

İşadamları ve markalar için, WordPress birkaç dakika içinde profesyonel görünümlü siteler geliştirmek için en iyi ve en uygun yoldur. Hemen hemen tüm büyük markalar ve şirketler, işlerini büyütme şansını çok yüksek olduğu için zaten sitelerine güç sağlamak için WordPress kullanıyorlar.

3. e-Ticaret Web siteleri

Wordpress, bir çözüm haline geldi ve e-ticaret sitelerinin oluşturulmasına yardımcı oldu. Harika eklentileri ve temaları, seçtiğiniz siteleri geliştirmenizi kolaylaştırır. Ünlü eklentilerin bazıları, sitenizi tam işlevsel ve kapsamlı e-ticaret platformuna dönüştürmeye yardımcı olan WooCommerce, WPEcommerce ve Easy Digital Downloads'lardır. Aynı zamanda çevrimiçi ödemeleri kabul etmenize, envanteri, vergileri, gönderimi ve müşterileri tek bir çatı altında yönetmenize yardımcı olur.

4. İş Kurulu

Çevrimiçi bir iş kurulu geliştirmek istiyorsanız, WordPress'e bir deneyin. Problogger ve Smashing Magazine gibi ünlü web siteleri, güzel görünümlü siteler geliştirmek için WordPress'i kullanıyor. Bu içerik yönetim sistemi, işverenlerin iş listelerini kolayca gönderebilecekleri iş panolarını oluşturmamızı ve profesyonellerin çevrimiçi başvuru yapabilmelerini sağlıyor.

5. İş Rehberi

İş panelleri gibi, iş dizinleri için de yüksek bir talep var ve WordPress, geniş bir yelpazede iş dizini eklentileri arasından seçim yapabiliyor. Tek bir işletme ile sınırlı olmayan web dizinleri de oluşturabilirsiniz.

6. Soru ve Yanıt Web Sitesi

Bir Yığın Değişimi, Quora ve Yahoo Cevapları sürümünü oluşturmak istiyorsanız, WordPress işinizi kolaylaştırabilir. Bu içerik yönetim sisteminin farklı araçlarını ve eklentilerini birleştirin ve gelişen çevrimiçi topluluğa başlayın.

7. Kâr Amacı ve Dini İnternet Siteleri

WordPress ile yüksek kaliteli kâr amacı gütmeyen ve dini siteleri hızlı ve kolaydır. Bazı özel eklentileri vardır ve bağış formlarını ve para toplama formlarını kolayca ekleyebilirsiniz. Ayrıca, bağışları PayPal aracılığıyla kabul edebilirsiniz ve tüm bunlar WordPress yüzünden yapılır.

8. Portföy Siteleri

Portföyünüzü sergilemek için en iyi yere ihtiyacınız varsa, WordPress sitenize eklemeniz gerekir. Bu, çarpıcı resim galerisi ve şaşırtıcı kaydırıcılar oluşturmanıza yardımcı olan tek içerik yönetim sistemi olup, dünya yaratıcılığınızı ve yeteneklerini tanımaktadır.

9. Kupon web siteleri

Ürünler ve hizmetler için özel indirimler sunan yüzlerce ila binlerce siteye üye komisyonları kazanmak istiyorsanız, kendi kupon web sitenizi oluşturup başlayın. Wordpress, kuponları çevrimiçi olarak eklemenizi, yönetmenizi ve sona erdirmenizi sağlar. Ayrıca, kuponlarınıza oy verebilir ve oy verebilirsiniz. Tüm bunlar WordPress yönetim panelinden yapılır.

10. Açık arttırma web siteleri

eBay gibi her gün açık arttırmaların yapıldığı bir web sitesi arıyorsanız, WordPress'i kullanarak tamamen işlevsel açık artırma sitenizi oluşturabilirsiniz. Kullanıcılar teklif verebilir, güvenli seçenekleri üzerinden ödeme yapabilir ve bir açık artırma sitesinden çok kazanç sağlayabilirler.

November 26, 2017