Back to Question Center
0

Semalt Payları 5 Temel Eklenti Türleri Her WordPress Sitesinde İhtiyaç Duyulur

1 answers:

WordPress en ünlü ve en iyi içerik yönetim sistemidir ve yeni başlayanlara ve uzmanlara rakipsiz bir esneklik sunar. Kullanımı kolaydır ve hem temel hem de gelişmiş web siteleri oluşturmak için kullanılabilir. Profesyonel bir web geliştiricisi olmasanız bile, profesyonel siteler oluşturmak için WordPress'i kullanabilirsiniz. Seçim için temalar ve eklentiler yükler vardır, ancak en şaşırtıcı ve en önemli eklenti türleri Ryan Johnson tarafından Semalt'den açıklanmaktadır.

Güvenlik eklentileri:

Botlar ve bilgisayar korsanlarına karşı güvenlik, bu günlerde herhangi bir webmasterın önceliği olmalıdır - лицензией для. Normal saldırıları önlemek için bir şeyler bulundurmalısınız. Neyse ki, internetteki güvenliğinizi sağlamak için bazı temel ve gelişmiş eklentiler bulunmaktadır. Wordfence şimdiye kadarki en iyi ve en kullanışlı eklentilerden biridir. Web sitenizi korumaya yardımcı olur ve hem ücretsiz hem de ücretli sürümler için kullanılabilir. Bu eklenti, hepsi bir arada güvenlik çözümünüz olmayı amaçlıyor ve blok kaba kuvvet saldırılarını ve ülkeye özgü giriş girişimleri kolayca engelleyebiliyor.

Veri yedekleme eklentileri:

Barındırma şirketlerinin çoğu müşterileri için yedekleme yapıyor, ancak gizlilik kaygıları yüzünden onlara güvenemiyoruz. Verilerinizi kaybetme konumunuzda olmak istemiyorsanız, WordPress'e mümkün olan en kısa sürede yedek bir eklenti kurmalısınız. Deneyebileceğiniz en ünlü eklenti Backup Buddy'dir. Haftalık, günlük ve aylık yedeklemeleri planlamanıza izin veren inanılmaz derecede kolay bir araçtır. Dosyalarınızı çevrimiçi ve çevrimdışı kaydedebilme özelliğine sahiptir ve bu eklentinin en büyük avantajı abonelik ücretinin sadece 70 $ olmasıdır. Bu, 1GB'a kadar dosyaları saklamanıza izin verir. Ve ücretsiz bir eklenti istiyorsanız, BackWPup'ı deneyebilirsiniz.

Arama motoru optimizasyonu için eklentileri:

Sitenize çok sayıda insan çekmek ve arama motoru sonuçları için optimizasyon yapmak istiyorsanız, WordPress'deki arama motoru optimizasyonu eklentilerini denemelisiniz. SEO veya arama motoru optimizasyonu, web sitelerine insanları çekmek için önemlidir ve işleri gerçekleştirmek için farklı eklentiler kullanabilirsiniz. WordPress SEO Yoast tarafından en iyi ve en doğru eklenti. SEO ile ilgili tüm sorunlarınıza kapsamlı bir çözümdür. Web sayfalarınıza kolayca SEO başlık, açıklama, anahtar kelimeler ve meta etiketler eklemenize yardımcı olur ve çok zaman kazandırır.

Sosyal medya eklentileri:

Sosyal medya siteleri, internette makaleleri paylaşma yollarımızda devrim yarattı ve dünya çapında webin ayrılmaz bir parçası haline geldi. Web sitelerinin çoğunda, sosyal medyadan trafik çekmek kolaydır ve sosyal medya eklentilerinden faydalanabilirsiniz. AddToAny'nin Paylaş Düğmeleri kapsamlı ve yaygın olarak kullanılan bir eklentidir. Özelleştirilebilir ve sosyal medya sitelerindeki içeriği kolayca paylaşmanızı sağlar. Ayrıca WordPress için onlarca seçenek ve özellikten yararlanmak için Easy Social Share Düğmelerini deneyebilirsiniz.

Analytics eklentileri:

Web sitenizin trafiğinin kalitesini izlemek istiyorsanız, Google Analytics'i tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte, daha doğru ve hızlı raporlar istiyorsanız, bir WordPress eklentisini olabildiğince erken yüklemelisiniz. Google Analytics bugüne kadar çevrimiçi en iyi analitik çözümdür. WordPress sitenize entegre etmek anında ve ücretsizdir. Tüm bağlantıları izleyebilir, gerçek zamanlı bilgi edinebilir ve bu programı kullanarak A / B testi yapabilirsiniz.

November 26, 2017