Back to Question Center
0

Semalt, SEO'da Yanlış Bilinmenin Nelere Sebep Olduğunu Açıklıyor

1 answers:

Girişimcilerin ve arama motoru iyileştiricilerinin çoğunluğuana sayfa içeriğinize birkaç anahtar kelime girerseniz Google tarafından kara listeye alınabilir. Ayrıca, bazı insanlar,birkaç kez paylaşılıyorsa, içerik arama motorlarında daha yüksek sıralamaya girebilir. Bunlar yanıltıcı gerçeklerdir. Anahtar kelime doldurma Google'ı istemeyemezKara listeye çıkarmak için. Sosyal medyada pek çok kez paylaşılan bilgiler varsa,çok sayıda gelen bağlantı, Google sosyal paylaşımların potansiyel sıralamada rolü olduğunu sürekli reddetti - steroids for sale. Bu nedenle, daha fazlasonuçları daha üst sıralara paylaşmak yalnızca gerçek ve gerçekçi yanıltıcı gerçektir.

Jack Miller, Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt ,yanlış bilgilerin günümüzde SEO'da nasıl yaygınlaştığını ve uygulamanızda bunun önüne geçmenin nedenini açıklayın.

Yarı Gerçeklerin Nuru

Yarı gerçeklerin akması daha olasıdır;mutlak mitler. Mitleri ve yanlış anlamaları, normalde endüstrinin dışındakilere gönderilir. Öte yandan, SEO endüstrisiçoğu vakada doğrudan gerçeklerle çalışmadığı için yarı-gerçeklerle boğulmaktadır. Tüm arama motorlarının algoritmalarının olmasıGoogle da dahil olmak üzere çok gizli, sonuç sıralamasında ne düşündüklerini açığa çıkarmadıklarını, ancak yalnızcaipuçları ver. Benzer şekilde, düşünülmesi uygun görülen bir fikir kolayca kabul edilir..Örneğin, birçok sosyal paylaşım içeriğine sahip bir içerik yüksektirGelen bağlantıları kazanma şansı, ancak belki de işi yürüten sosyal medya paylaşımı değildir. Dolayısıyla, uygun ipuçlarına dayanarakSosyal paylaşımlarla ilgili olarak sahip olduğumuz, kabul edilmesi kolay bir yarı-gerçektir.

Sanayi Pace

SEO endüstrisinin hızlı temposu yanlış bilgilere yol açar.Google, yavaş ve kesintisiz bir yayın planına uymasına rağmen, yeni teknolojilerin ve arama stillerinin yükselişi, sunumu bunu gerçekleştiriyorArama optimizasyon cihazlarının yetişmesi zor. Bu, yanlış bilgilendirmenin yayılması üzerine, daha önce geçerli olan bir bilgi gibi çeşitli etkileri vardırkolaylıkla eski haline gelebilir ve insanlar, arama hikayesini ilk kez kapmak için umutsuz bir girişimde genellikle yetersiz bilgi verirlerveya son güncelleme. Bilgileri bit cinsinden anlamak önemlidir, ancak hızlı bir varsayım, neyin yanlış anlaşıldığına neden olabilir.Gerçekten oluyor. Son olarak, hızlı bir hızda kötü bilgi kısa sürede yayılabilir ve düzeltmek için çok geç olabilirtopluluk tarafından bir kez alındı.

Yanlış Bilgiden Nasıl Engellenir

  • , Referans. Her zaman çeşitli kaynaklardan gelen bilgileri karşılaştırın.Mevcut kaynaktaki bilgileri doğrulayan başka bir kaynak olup olmadığını kontrol edin.
  • Sert kanıt arayınız. Bir rapor genel bilgi verirse,örneğin, diğer şirketlerde hazır bulunan istatistiksel veriler, gerçekler ve rakamlara bakınız.
  • Kaynakları kontrol edin. Örneğin, rasgele bir kişiSEO taktikleri hakkında bilgi, SEO kariyerine sahip birinden aynı şeyi araştırırsanız daha doğru olur.
  • Varsayımlarına meydan okuyun. Senin bazılarını çürütmeye çalış.nihai gerçeğe yaklaşmak için inançlar.

November 30, 2017