Back to Question Center
0

Semalt: Site Bakımı için WordPress Eklentileri

1 answers:

WordPress eklentisi pazarında başlamak geliştiriciler için en zorlu zorluklardan biridir. Giriş noktasını bulmak kesinlikle zor, ancak bazı kolay ipuçlarıyla kendinizi rekabetten uzak tutabilirsiniz. Yapmanız gereken en önemli şey, hangi eklentilerin eğilim içinde olduğunun ve siteniz için yararlı olduğunun anlaşılmasıdır. Mükemmel bir eklenti, kullanıcıları ve geliştiricileri, sitenizi her gün koruduğunuzu gösterir ve sitenin genel performansını geliştirmeye yardımcı olur - online gambling guide.

Gitmek için hangi WordPress eklentileri ile ilgili şüphe varsa, burada Semalt'ın en üst düzey uzmanlarından Ross Barber, site bakım için altı önemli eklentinin heyecan verici bir listesine sahiptir.

1. Antispam Arı

Bir webmaster veya blog yazarı olarak, spam yorum miktarının İnternette arttığını ve spam yorumlardan kurtulmanın uygun bir yolu olmadığını biliyorsunuzdur. Neyse ki, akıl almaz ve olağanüstü olan Antispam Bee eklentimiz var. Bu ücretsiz eklenti spam yorumlar yakalar ve yüzlerce çevrimiçi binlerce kullanıcı tarafından güvenilir olmuştur. Ticari ve özel kullanımlar için de uygundur ve size çok fazla maliyeti yoktur. Akizmet'e öngörülmeyen sebeplerden dolayı erişemiyorsanız, bu eklenti size göre.

2. Jetpack

Bu WordPress eklentisi sitenizin bakımı için en iyilerden biridir. Jetpack diğer eklentiler kadar ünlü değil, fakat iyi bir anlaşma. Bu, sitenizin işlevselliğini artırmaya yardımcı olur. Jetpack, güvenebileceğiniz kullanışlı ve ilginç özellikler ile dolu. Önemli noktalar, gerçek zamanlı analitik raporlar, içerik dağıtımı, resim seçimi ve hafif mobil temalar içeriyor.

3. Çoğaltıcı

Sitenizin hızı nedeniyle hayal kırıklığına uğradıysanız ve yedek dosyalarınız yoksa, Çoğaltıcıyı denemelisiniz. Site bakımı için en iyi ve en güvenilir WordPress eklentilerinden biridir. Çoğaltıcı, acil durumlarda yedek dosyalar oluşturmanıza izin verir ve verileri bir yerden başka bir yere taşımanıza izin vermez. Bu eklentiyi kurmanız ve işinizi daha önce olduğundan daha kolay ve hızlı yapmanız yeterlidir.

4. Tema Kontrolü

Tema Kontrolü, sitenizin temasının güncel ve WordPress standartlarına göre olup olmadığını incelemenize yardımcı olur. Aslında wordpress.org kullanıcıları tarafından kullanılan bir eklentidir ve dizinin gönderimleri için temanızı test etmenize yardımcı olur ve sizin adınıza birçok yedek dosyayı kaydeder.

5. Kolay Güncelleme Yöneticisi

WordPress sitenizi bir eklenti olmadan güncellemek, özellikle farklı web sitelerini aynı anda çalıştırdığınızda güçlük kaynağı olabilir. Kolay Güncelleme Yöneticisi ile, birden fazla siteyi, temalarını, içeriğini ve eklentilerini aynı anda kontrol etmeniz artık kolay. En iyi yanı, bu eklentinin kullanımı kolay ve kullanışlı olması ve internetten indirilebilmesidir. Kurulduktan sonra, bu eklentiyi birden fazla yedek dosya oluşturmak için kullanabilirsiniz ve aynı anda farklı web sitelerinizi veya blog'unuzu kontrol edebilirsiniz.

6. Yoast SEO

Yoast SEO şimdiye kadar yapılmış en iyi ve yaygın olarak kullanılan WordPress eklentilerinden biridir. Birçok özelliği vardır ve neredeyse her web yöneticisi veya blogcu tarafından kullanılır. Birincil özellikleri, XML sitemap'u yükseltmek, sitenize SEO başlıkları, açıklamaları ve kırpıntı eklemeyi içeriyor.

November 26, 2017