Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı: De Meest Etkileri Manieren Om Uw CTR Te Regelen

1 answers:

TO, Tıklama Oranı anlamına gelir. Bu metrik, insanlarınbağlantıyı gören kişilerin sayısına yanıt olarak bağlantınızı tıkladı. İşletmeler yüksek TO için arzuluyor, çünkü başlangıç ​​aşamasındadır potansiyel bir müşterinin ilgisini gösteren - wayfarer clubmaster. E-ticarette insanlar tarafından yol hakkında birçok taktik yapılmaktadır ve tıklama sayısıkullanıcılar bu metriğe tıklayarak. Sonuç olarak, birçok kişi esasen benzer bir faktöre işaret eden farklı faktörlere bağımlı olmuştur: Bir web sitesi ziyaretçileri alıcılara dönüştürür.

Michael Brown, Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt , hangi faktörlerin TO'nuzu etkileyebileceğini ve bunları kontrol etme yollarını paylaştığını söyler.

TO, sıralamayı etkiler

SERP'de yüksek TO'ya sahip web siteleri. Google'ın ardındanOcak 2017 güncellendiğinde, içerik alaka düzeyi web siteleri söz konusu olduğunda en etkili faktörlerden biridir. Bir yolGoogle algoritması bu doğrulamayı yapmak için kullandığı sitenin tıklama oranıdır. Bir kişi bir sorguyu aradığında bir sonucu görür,ve bir bağlantıyı tıklarsa, içerikle alakalı ilk iltibatın yanı sıra ilgiyi gösteren bir potansiyel alıcı olur.

TO, arama motorlarının web sitelerini sıralamasına yardımcı olur, ayrıca insanlara bilinmeyenleri keşfetmelerine yardımcı olur.önemli bir potansiyele sahip pazarlar. Bu makale, e-ticaret web sitenizde daha yüksek bir puan almak için kullanabileceğiniz tekniklerle Daha önce yapılan dönüşümlerden daha iyi dönüşüm elde etmek için TO.

Anahtar kelimeler placement

Anahtar kelimelerinizi web içeriğinizin başlığına koyun. algoritmasıdır çünkü bir insan gibi davranmaya çalışır. Örneğin, anahtar kelimeler, ilgili bir açıklaması olan bir meta etiketi ile birlikte verilmelidir. Tahmin edersen, "köpek maması" gibi bir anahtar kelime kullanırsanız, içerikle alakalı olan içeriğin başlığını yazmanız da önemlidir. Hedeflediğiniz niş. Bu durumda, "Alerjiye neden olan köpek maması" gibi bir içerik başlığı yazabilirsiniz.

İyi bir teknik, anahtar kelimenin kendisiyle başlamaktır. Tarayıcı,başlığı ve meta açıklaması olan web sitesini ziyaret edin. Bu yer, rekabetçi anahtar kelimeleri kendi alanlarına yerleştirmek için bir fırsattır.

Yazı yazarlığı

TO'nuz arttıkça, içeriğin görünür olduğu kadar alakalı olması gerekirarama motoru sonuç panellerinin bazılarında. Sonuç olarak, sitenizde bulunan içeriği arayan bir kişi kesinlikle tıklar çünkü görüntüleyen grubunda görülebilir. SEO işlemi, anahtar kelimeleri ve anahtar kelimeleri yerleştirmenin farklı teknikler içerir. Ile TO'nuzu artırmak içinanahtar kelimeler, Google AdWords gibi araştırma araçları anahtar kelimeler kullanın. Bundan sonra, başlığı yapmak için bu rekabetçi anahtar kelimeleri kullanın.web sayfanızın içerik gövdesi. Özel durumlarda, meta açıklamalarında da kullanın. Çekicilik ve kullanılan anahtar kelimelerin alaka düzeyisitenizi ilk sonuçların bir kısmı olarak getiren faktörlerdir.

Meta açıklaması

Bu bölüm, bir web sayfasının içeriğini tanımlayan web sitesinin parçasıdırveya site. Çoğu durumda, web geliştiricileri bir şablon kullanır, ancak diğerleri meta açıklaması yapar. 160 ile sınırlıyalnızca karakterler. TO'yu artırmak isteyen kişiler için meta açıklamalarına da anahtar kelimeler eklemek önemlidir.

November 24, 2017