Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı: Neden ve Nasıl Bir E-Ticaret Markası Oluşturmak İçin Amazon Kullanılır?

1 answers:

Amazon pazarı, insanların marka tanıtması ve öğrenmesi için bir platform olarak hizmet edertüketici davranışları hakkında. Gelişmekte olan girişimcilere açılmasına yardımcı oluyor. Işweb sitesi, piyasa standardıyla karşılaştırıldığında iyi performans gösterebilir. Piyasayı alternatif bir gelir kaynağı olarak kullanmak da ek bir avantaj - grand mondial casino регистрация.

Artem Abgarian, Kıdemli Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt ,Amazon'u başarılı bir e-ticaret markası oluşturmak için kullanmaya özen gösterir.

Genel bilgiler

Piyasanın potansiyelini tam olarak anlamadan önce,temelleri. Amazon, işletmeler için müşteri kazanımına yardımcı olur. Sonunda, nasıl çalıştığına alıştıklarında, o zaman sadece onlar kullanabilirler mimarkayı yetiştirmek için Amazon'u kullanma gücünü.

Amazon, aramaların yüzde 52'sini oluşturmaktadır. 2016 yılının dördüncü çeyreğinde,Amazon, tüm e-ticaret satışlarının yüzde altmışından sorumluydu. Son olarak, platformda satılan öğelerin çoğunluğu üçüncü taraflardansatıcılar.

Bu gerçekler, müşterilerin çoğunluğunun Amazon'u sık aramakla suçladığını göstermektedirürünleri. Bu nedenle, marka bilinirliği ve müşteri farkındalığı için kullanmak, işletmenin ürün setlerini odaklayıp bunları etrafında pazarlamasına yardımcı olacaktırkavramlarını en iyi rakiplerle rekabet edebilecekleri bir noktaya getirin.

Amazon'u kullanmak, potansiyel müşterilere bir iş yapmak için kurallara aykırıdır.Yine de, Amazon, işletmenin alışveriş davranışlarını şirketin web sitesini ziyaret etmeleri gereken bir noktaya getirmesine izin verir. Örneğin,bir müşteri bir şirketten belirli bir ürün satın alabilir, ancak değiştirmeler yalnızca kendi web sitesinde bulunur..

Amazon reklamları farkındalık yaratıyor

Amazon'daki sponsorlu reklamlar, anahtar kelimelere dayandığı için AdWords'e benzemektedir. SponsorBir girişimci onları aynı ürünlerle ilgilenen şirketleri hedeflemek için kullanabileceğinden reklamlar gereklidir. Tıklama maliyeti,ücretli arama.

Amazon ve SEO değeri

Bir işletme satışlarda bir artışa girdikten sonra,onların ürünleri Amazon'un arama sıralamasında en başta görünmeye başlayacak. Sonuç olarak, Google bu yüksek rütbeli özellikleri alacaktır. Ürünü kullanmaGoogle'daki organik aramalar için birincil araç olan anahtar kelimeler müşterileri şirket ürünlerine yönlendirir.

Organik aramayla ve müşterileri Amazon'a yönlendiren alıcılar,firmanın ürünleri çeşitli yerlerde görünür. Tüketicilerle bir güven duygusu geliştirir. Şirket, ürünlerini doğru bir şekilde pazarlarsa,onlar iyi değerlendirmeler vermek için emin olacak. İnceleme yıldızları kararsız müşteriler için çok şey ifade eder.

Amazon'la alışveriş yapmadan önce tüccarların çeşitli endişeleri vardır:

Efsane 1:

Amazon markayı neden serbest bırakmaz. Markanın temeli olarak doğru değilAmazon kuralları dahilinde çalıştığı sürece üçüncü tarafa güvenir.

Efsane 2:

Amazon, çıkar çıkmaz bir iş alır. Amazon personeli yalnızca insanların seçim yapmasını isterbir pazardaki satıcı veya satıcı arasında olmakla birlikte, karar tamamen ilgili kişiye kalmıştır.

Efsane 3:

Amazon sıradan bir e-ticaret mağazasından farklılık gösterir. Bir e-ticaret mağazası olanYerleşik bir arama ve Google gibi anahtar kelimeye dayalı.

Sonuç

Amazon'da satış karar temelli bir stratejidir ve doğru miktarda kontrol uygular.Amazon'da müşterilerin satılması ve satın alınması için birçok liste var. Sahibi, onlar için en iyi strateji kararlaştırır.

November 23, 2017