Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı: Web-Tarama Hakkında Neleri Bilinmelidir?

1 answers:

Arama motorları internette sıralamak için içeriği tarar. SEO yapımı web materyalleribulmak kolaydır. XML sitesi haritası oluşturulması site sayfalarını dizine eklenir, ancak site kullanan SEO'nun ek bir uygulamasını gerektiriramaçlanan bilgilerin varlığını sağlamak için tarar.

Uzman Semalt Dijital Hizmetler, Frank Abagnale tarama web sitesi hakkında bilmek zorunda olduğunuz yönleri açıklıyor.

Sitenin içeriğini anlama

Google tarafından tarama, ürünlerin ve bilgilerin ayrıntılı bir şekilde izlenmesini sağlarbir web sitesine koymak. Ürünlerin kategorileri, tasarlanan desenlere göre sunulmalı ve sayfaların biçimi isemanipülasyon olmadan tutarlı, planlanmamış sayfaların yeni bir şekilde oluşturulması veya sunulması - betreibungsamt bassersdorf ?ffnungszeiten.

Taramalar engellenebilir

Belirli bir bölümdeki bilgilerin bazı bölümlerinin kaybolmasına yol açan standart hatalararama, taramanın erişimi tamamlayamaması nedeniyle olabilir. Bazı SEO sorunları, biçim bozulmasına veya değiştirilmeye neden olabilirURL başlığı ve aranan sayfanın eksik boyut filtresi. Robots.txt veya Noindex genelindeki bir denetim, tarama engellemeyi gidermek için yardımcı olabilir.

Yaygın olarak izin verilmeyen URL'leri anlama

Doğru SEO'ya rağmen bazı URL'ler robots.txt nedeniyle reddedilebilir. Ne öğreniyorsitelerin yaşayabileceği, tarayıcının yanlış ve kasıtlı bloklarını ayırt etmeyi mümkün kılar..

404 hatalarını bilir

Arama için yeterli bilgiye sahip olmadığından bir 404 hatasının döndürülmesi meydana gelebilirAlınacak motorlar veya site durdurulduğundan dolayı güncellenmemiş. İnternet üzerinden çevrimiçi performanslarını artırmak amacıyla bir müşteriSEO, bir çözüm bulmaları gerekiyorsa hata mesajının arkasındaki nedeni gözlemlemeli ve anlamalıdır.

Yönlendirmeleri bulun

Tarayıcıyı anlama ve yönlendirmeleri nasıl tanımladığı,arama motoru gerekli gerçek bir sayfa bulur önce yönlendirme sayısı. 302 yönlendirme sayısının 301'e dönüştürülmesi, yaklaşık 15son sayfaya yapılan aktarımların yüzdesi.

Zayıf meta verileri tanımlama

Tarayıcılar, üzerinde zayıf sunulan bilgileri tanımlamak için mükemmel araçlardır.internet sitesi. Sayfaların yinelenip özülmediğini veya SEO nedeniyle bile sayfaların sıralamasını reddeden yanlış meta verileri içerdiğini analiz ediyorlarrobotlar Noindex tarafından harekete geçirilir.

Kanonik etiketleri analizi

Kanonik etiketlerin yeni girişi içerik çoğaltmanın bir konusu olabilir,yanlış uygulandığında. Tarayıcılarla ilgili içeriğin analizi, çoğaltılan içeriğin kaldırılmasını sağlar.

Özel veriler bul

Tarayıcılara ek olarak RegEx veya XPath uygulamak,ifadeler ve belgenin XML parçaları arama motoru tarafından. SEO mekanizmasının bu kısmı paletli kişiye temelsayfaların öğeleri, fiyatlar, veri yapısı ve içeriğin grafikleri gibi.

Analitik kullanımı

Bir sürü tarayıcı, Google Search Console'u ve Google Analytics araçlarını kullanır.Taranan tüm sayfalar için bilgi sağlamak. Bu, aranan sayfaların optimizasyonunu kolaylaştırır vearama haritasında gerekli bilgi.

Tarayıcılardan ve SEO mekanizmalarından en iyi sonuç web sitelerinin türüne,ve sunulan içerik. Doğru tarama araçlarının tanımlanması, garantili bir çevrimiçi varlığa ulaşmanın ilk adımıdırbaşarısı. Açığa çıkarılan bilgilerin analiz yoluyla özel sebebinin bulunması, sorunun çözülmesinin olası bir yolunu garantiler.

November 23, 2017