Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı - WordPress Facebook Eklentisi Önerileri

1 answers:

Bir WordPress yayıncısı olarak, hepimiz için mümkün kılmak için yeni Facebook eklentisi sayesinde sosyal paylaşımlar ve yayınlar da dahil olmak üzere Facebook eklentilerini ve özelliklerini kolayca entegre edebilirsiniz. Bu eklenti yakın zamanda Facebook mühendisleri tarafından kuruldu ve başlatıldı ve WordPress sitemizi herhangi bir koda ihtiyaç duymadan entegre etmeyi kolaylaştırdı. Eklenti hem akıllı telefonunuzda çalışır hem de uluslararasılaşmayı destekler - sistema de cadastro html tutorial. Bu Facebook eklentisini yükledikten sonra, web sitenizde birden fazla yayın yayınlayabilir ve bunları kısa zamanda sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Burada, Semalt 'ten üst düzey bir uzman olan Alexander Peresunko, yeni Facebook eklentisini WordPress web sitenizde kolayca kullanmak için en iyi yolları açıkladı.

# 1: Bu Facebook Eklentisini Sitenize veya Blogunuza Yükleyin

WordPress admin paneline gidin ve ardından Facebook'u aramak için Plugin bölümünü açın. Bu eklentiyi kurmuş olsaydınız, kesinlikle bu alanda bulursunuz. Şimdi Yükle düğmesini tıklayın ve bu eklentiyi saniyeler içinde yükleyin. Tüm özelliklerini ve seçeneklerini kullanmadan önce eklentiyi etkinleştirmeniz gerekecek. Bu Facebook eklentisini yükledikten sonra, WordPress sitenizin niş ve doğasına göre ayarlarını yapabilirsiniz.

# 2: Facebook Uygulamanızı Oluşturun

Bir sonraki adım seçtiğiniz Facebook uygulamasını oluşturmaktır. Bu, herhangi bir kod ekleme gerektirmediğinden endişelenmenize gerek yoktur ve oldukça basit ve kolay bir yöntemdir. Wordpress için yeni Facebook eklentinizden yararlanmak için kendi sosyal medya uygulamanızı oluşturmanız gerekir. Bunun için, Facebook uygulamaları bölümüne gidin ve

Yeni Bir Uygulama Oluştur düğmesi. Hemen Uygulama Adı ve Ad Alanı girmeniz istenir. İsmini akıllıca seçin ve ayarları kaydedin. İsim tanımlandıktan sonra, iletişim numaranızı, blog adınızı, e-posta kimliğinizi ve sitenizin URL'sini girmeniz gerekecek.

# 3: Sosyal Tartıyı Ölçün

Eklenti WordPress web sitenize kurulduktan ve etkinleştirildikten sonra, bir sonraki adım sosyal medya trafiğinizin kalitesini ölçmektir. Sitenizin hangi tür Facebook trafiğini ve kullanıcıların etkileşimde bulunduğu şeklini görmek için bu eklentinin Ayarlar seçeneğine gidebilirsiniz. Bu Facebook eklentisi kaç kullanıcın döndüğüne ve web sayfalarınızda ne kadar zaman harcadıklarına ilişkin bilgileri görüntüleyecektir. Artı, hangi web sayfalarının veya makalelerin diğerlerinden daha ünlü olduğuna dair bir fikir edinebilirsiniz. Facebook Insights başlıklı seçenek, web sitenizin sosyal medyadan kaç ziyaretçi aldığını ve mesajların beğenilmesini ve yorumlanmasını paylaşırken sitenizde ne kadar zaman geçirdiklerini söyleyecektir. Analiz verileri, demografik bilgilerinize de sahiptir ve kullanıcıların web sayfalarınızda nasıl tepki vereceğini bilebilirsiniz. Ayrıca, farklı kullanıcılardan gelen geri bildirimleri günlük, aylık veya yıllık olarak alabilirsiniz. Bununla birlikte, bu Facebook / WordPress eklentisi bu konuda yardımcı olmadığından, ziyaretçi sayısını nasıl artıracağınızdan emin olamazsınız.

November 26, 2017