Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı WordPress Sitelerinin 4 Türünü Tanımlıyor

1 answers:

Çevrimiçi varlığınız markanızın otantik hissetmesine yardımcı olabilir ve potansiyel müşterilerden önce değerini ve itibarını artıracaktır. İş avında biriyseniz, bir portföyle mümkün olan en yüksek başarı oranına sahip olmak isteyebilirsiniz. WordPress'in internetteki tüm sorunlarınız için en iyi ve en uygun çözüm olduğunu söylemek güvenlidir. Varlığınızı çevrimiçi olarak tanımak istiyorsanız, WordPress mimarlık firmasına benzer davranacak ve basit sitelerden profesyonel web sayfalarına kadar her şeyi tasarlamaya yardımcı olacaktır.

Semalt'ın önde gelen uzmanlarından biri olan Oliver King, WordPress ile kolayca oluşturabileceğiniz 4 temel site türünü ve kısa sürede olağanüstü mükemmel bir site yapmak için size yardımcı olacak bazı araçları inceliyor - free website create online.

1. eTicaret web siteleri

Viski evi, İskoç Viski satan bir sitedir ve WordPress üzerine kurulmuştur. Çeşitli benzer e-ticaret siteleri WordPress yüzünden ortaya çıktı. Amazon büyüklüğünde bir şirkete sahipseniz ve dünyaya bunu bildirmek istiyorsanız, çok sayıda insana ulaşmanıza yardımcı olacak Wordpress en iyi seçenektir. Amazon, WooCommerce dışında hiçbiri tarafından yönlendirilen enfes bir çevrimiçi şirkettir ve tasarımı özel bir Divi WordPress temasına dayanmaktadır. WooCommerce aslında bir Automattic eklentisidir ve birçok mağaza özelliğine sahiptir. Bu eklenti, WordPress'de mevcut ve hiçbir zaman kurulabilir. Hem ücretli hem de ücretsiz seçenekler ve özellikler içeren geniş bir yelpazesi vardır. Deneyebileceğiniz bir diğer şey ise Easy Digital Downloads ve iThemes Exchange. WordPress hesabınızı kullanarak bir çevrimiçi mağaza geliştirmenize yardımcı olur. Kapsamlı özellikler ve seçenekler için WooCommerce ile güç sağlamayı unutma.

2. İş web siteleri

Mercedes-Benz gibi yüksek profilli bir şirket veya işyeri sitesi istiyorsanız, WordPress sizin için doğru seçenektir. Bu araba imalat şirketi WordPress'i seçti ve dünyanın en iyi markalarından biri oldu. Gittikçe daha fazla kullanıcının ilgisini çekmek için özellikli ve vitrinli birçok araç vurgulanmıştır. Web sitesinde, markaları ve araçları ile harmanlanan şık karanlık özel temalar bulunuyor. WordPress'in form, resim slaytları, SSS bölümleri ve diğerleriyle iletişim kurmak için kullanabileceğiniz geniş bir eklenti yelpazesine sahip olduğu doğrudur.

3. Haber portalları

CNN ve MTV News gibi haber portalları çevrimiçi haber siteleri için WordPress'i seçti. Bu sitelerin her ikisi de dünyada geniş bir kitleye sahiptir ve benzersiz düzenleri ve temaları ile bilinirler. MTV etkileyici bir üslup alevleniyor ve görevini benzersiz bir şekilde düzenler. Aynı CNN ile durumdur. Seçtikleri tema, görüntülerin ve içeriğin kusursuz biçimde harmanlandığı modern tasarımların temel özelliklerini sergiliyor. WordPress ile benzer siteleri kolayca tasarlayabilir ve eklentilerini ziyaretçilerin anketlerine, yazar kutusuna, sosyal medya paylaşımına ve diğer eserlere kullanabilirsiniz. IssueM, bu işleri bitirmek için en iyi eklentidir.

4. Çevrimiçi topluluklar

Lezzetli Mutfak'tan haberdar olmalısın. Burası, yemek severlerin gelip yemek tarifelerini çevrimiçi paylaştığı ve yeme alışkanlıklarını tartıştığı bir yer. Bu site, Automattic tarafından geliştirilen ve piyasaya sunulan açık kaynak kodlu WordPress eklentisi BuddyPress'in üstünde çalışır. Bu eklenti, insanlara sosyal medya ile başlamanız gereken her şeyi sunuyor. Bu eklentiyi kullanarak kolayca bir çevrimiçi topluluk oluşturabilir ve gittikçe daha fazla okuyucu ile etkileşime geçebilirsiniz.

November 26, 2017