Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı: WordPress Ücretsiz Sözlük Eklentileri - Uzmanlardan En İyi Tavsiye

1 answers:

WordPress siteniz çok miktarda içeriğe sahipse ve tekrarlanan tanımlardan ve terimlerden bıktıysanız, mümkün olan en kısa zamanda bir sözlük eklentisi kurmalısınız. Sözlük eklentisi, yinelenen içeriği önlemeye yardımcı olur ve aylar sonra aylar boyunca tanımlarınızı ve terimlerinizi organize etmenizi sağlar. Bu WordPress eklentileri makalelerinizin şartlarını bir sözlükteki tanımlara bağlamanıza ve zaman kazanmanıza olanak tanır. Sözlük eklentileri, alakalı terimleri aynı web sayfalarında görüntülemek ve ziyaretçileri bir sayfadan diğerine götürme şansı verir; hemen çıkma oranınızı bir ölçüde azaltır.

Burada Semalt lider uzmanı Alexander Peresunko, WordPress siteleri için en kapsamlı ve en kapsamlı ek sözlüklerden bahsetti.

1 - firmenumzug kostenlose. Sözlük Kutusu

WordPress kullanıcıları için en ünlü sözlük eklentilerinden biridir. Ziyaretçilerinize iyi kelime ve terimler sunmak istiyorsanız bu eklentiyi kurmanız ve mümkün olan en kısa sürede etkinleştirmeniz gerekir. Bu eklentiyi WordPress'in Eklentiler dizininden erişebilir ve ayarlarını blogunuza göre değiştirebilirsiniz.

2. Click2Geçirli Sözlükvb2

Okuyucularınızı farklı terimlere ve web sayfalarına yönlendirmek istiyorsanız, Click2Refer Sanal Sözlük sizin için doğru sözlüğe eklentidir. Çeşitli istisnai özelliklere sahiptir ve herhangi bir WordPress sitesiyle veya bloguyla entegre edilebilir. Yayınlarınız iyi yapıldıysa ve harika görünüyorsa, ziyaretçilerinizi sitenizde tutmaya devam etmenize yardımcı olur.

3. Çift Tıklama Sözlükte Ara

Bu müthiş sözlük eklentisinin yüklenmesi kolaydır ve maliyeti düşmemektedir. Tam olarak ismiyle çalışıyorsa, öneririz. WordPress sitenize bu sözlük eklentisini yükledikten ve etkinleştirdikten sonra, içeriğinizin veya makalelerin kalitesini kolayca kontrol edebilir ve çevrimiçi sözcük dağarcığını geliştirebilirsiniz. Her bir web sayfasına kendi sözlük listesini eklemeniz ve sitenize daha fazla insan çekmeye başlamanız, satışlarınızı arttırmanız ve çok fazla para kazanmanız yeterlidir.

4. Prospekt Ansiklopedisi

Bu eklenti, alfabetik içeriği gezmek ve başlıkları yayınlamak için kullanıcı dostu bir arayüz oluşturur. Bu fantastik sözlük eklentisi ücretsizdir ve hem WordPress hem de blog yazarları web sitelerinde kullanılabilir. Aralarında seçim yapabileceğiniz geniş İngilizce kelime, terim, kısaltma ve eşanlamlılar listesi bulunur. Ücretsiz sürümün sınırlı sayıda seçeneği var ancak ücretli sürümü, sizin için bir sürü fırsat ve teklifin kilidini açacak.

5. WP Sözlüğü

WordPress kullanıcıları için en ünlü ve en iyi sözlük eklentilerinden biridir. Bu, sözlük ve sözlükseverler için yapılır ve yüklenmesi kolaydır. Eklenti, ücretsiz servisleri ve seçkin düzeniyle okuyucularınızın dikkatini ve odağını tutmanıza yardımcı olur.

6. Sözlükbilimci

İşte size harika ve kullanışlı bir sözlük ve sözlük eklentisi. Sözlükçü, kullanıcıların web içeriğini düzenlemelerine ve birkaç dakika içinde tüm web sayfalarına sözlükler eklemelerine olanak tanır. Bu eklenti, tamamen yüklendikten sonra sizin için çok iş gören HTML kodunuza bir şey yapmanız gerekmez. Bir süre güncelleştirilmemesine rağmen, eklenti ile gitmek için hala havalı.

November 26, 2017