Back to Question Center
0

Semalt: WordPress 2017'de En Ünlü Eklentiler 10

1 answers:

Bir web sitesinin işlevselliğini genişletmek bir WordPress eklentisidir. Ayrıca, e-ticaret sitelerine ve bloglara yeni özellikler ekler ve PHP programlama dillerinde yazılmıştır. Eklentiler, web sitelerine yeni şeyler, renkler ve düzen eklememizi kolaylaştırıyor.

En iyi WordPress eklentisini seçmek oldukça heyecanlı olabilir, ancak burada Semalt'ın önde gelen uzmanlarından Frank Abagnale, bu yıl en ünlü 10 WordPress eklentisini tartıştı - dior oculos.

1. Yoast tarafından WordPress SEO

Yoast'ın en ünlü ve yaygın olarak kullanılan WordPress eklentilerinden biridir. Bu SEO eklentisi, blog yayınlarınıza başlıklar ve açıklamalar eklemenize yardımcı olur ve açık grafikler ve meta veri eklemenizi sağlar. Ayrıca, sayfa analizinizi yapabilirsiniz, xml site haritalarını yayınlayabilir ve bu kapsamlı eklentiyle çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

2. BackupBuddy

BackupBuddy, kullanımı kolay ve samimi bir WordPress eklentisidir. Bu, dosyalarınızı yedeklemenize ve makalelerinizin zamanlamasına yardımcı olur. Buna ek olarak, BackupBuddy web içeriğinizi hırsızlar ve virüslerden korumaya yardımcı olur. Dosyalarınızı bulutta ve diğer anılarda saklıyor.

3. W3 Toplam Önbellek

Web sitenizin hızı, gelişmiş arama motoru sıralamasında çok önemlidir. W3 Toplam Önbellek ile, sitenizin hızını en üst düzeye çıkarabilir ve yükleme süresini azaltabilirsiniz; bu, kesinlikle hemen çıkma oranınızı düşürecektir.

4. WPForms

WPForms şimdiye kadar kullanıcı dostu ve en iyi eklentilerinden biridir. Çevrimiçi form geliştiricilerinin sürüklenip bırakılmasına yardımcı olur ve e-posta aboneliği formu, ödeme formu, sipariş formu ve diğer çevrimiçi form türlerini kolayca oluşturmanızı sağlar. Onun ücretsiz sürümü ile gitmek iyidir, ancak ücretli sürümünü de deneyebilirsiniz.

5. OptinMonster

E-posta veya sosyal medya pazarlamacısı iseniz, OptinMonster'ı denemek isteyebilirsiniz. Harika ve şaşırtıcı bir WordPress eklentisidir ve işadamları tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu e-posta abone sayısını artırmanıza yardımcı olur ve abonelerinizi mutlu alıcılara dönüştürür.

6. Akışı Düzenle

Edit Flow ile, önceden yazılmış makalelerinizi hemen hiçbir zaman değiştiremezsiniz. Bu WordPress eklentisi, editör takvimlerini, yorumları ve blog yayınlarını düzenli olarak yönetmenize yardımcı olur. Ayarlarını gereksinimlerinize göre özelleştirebilir ve içerik pazarlama stratejisini en iyi sonucu almanız için planlayabilirsiniz.

7. Soliloquy

Soliloquy'nin duyarlı web siteleri için en iyi WordPress eklentisi olduğunu söylemek güvenlidir. Bu, SEO'nıza zarar vermeden sitenizin performansını artırmanıza olanak tanır. Eklentinin kurulumu kolaydır ve seçim için farklı sürgü ve blazerlerle doludur.

8. Sucuri

Sucuri, web sitenizin güvenliğini ve güvenliğini izlemenize yardımcı olan kapsamlı bir eklentidir. Bilgisayar korsanlarının veya virüslerin sitelerine saldırmasını önlemek isterseniz, çeşitli gerçek zamanlı uyarılar, güvenlik tarayıcıları ve kötü amaçlı yazılım kaldırma hizmetleri sunduğu için Sucuri'yi almalısınız.

9. Yüzen Sosyal Bar

Floating Social Bar, en iyi sosyal medya eklentilerinden biridir. WordPress siteleri için mükemmel ve sayısız sosyal medya seçeneği var. Bu eklenti, giderek daha fazla kullanıcının ilgisini çekmek için yararlı sosyal medya bağlantıları eklemenizi sağlar.

10. Disqus

Bu varsayılan WordPress eklentisi çok sayıda seçeneğe sahiptir ve sitenizin yorumlarını yönetir. Sunucunuzu etkileyen ve çeşitli görevleri yerine getiren bir üçüncü taraf yorum eklentisidir.

November 26, 2017