Back to Question Center
0

Semalt: WordPress Eklentilerinin Avantajları

1 answers:

WordPress eklentileri, herhangi bir web yöneticisi veya blog yazarı için en heyecan verici ve yararlı umulardır. Bir eklenti aracılığıyla, web geliştiricileri ve tasarımcıları, tüm sayfalarda gösterilen statik içeriğin ötesinde bir siteye işlevsellik ve etkileşim ekleyebilirler. Basit bir iletişim formu, video oyunu veya spam engelleyici ve içerik kaydırıcıları oluşturmanız gerekip gerekmediğini eklentiler, işleri gerçekleştirmek için kolay ve güçlü bir yoldur.

Burada, Semalt'ın en üst düzey uzmanlarından Ross Barber, WordPress eklentilerinin en iyi 10 avantajını tartıştı.

1 - camara video analogica vs digital. Eklentilerin kullanımı kolaydır

WordPress eklentileri kullanımı kolaydır ve onları her tür web sitesi için anlamlı kılan sezgisel bir arayüze sahiptir. Blog gönderilerini, resimleri ve etkileşimli sayfaları web sitenize kolayca ekleyebilirsiniz ve bu işlemlerin tamamlanması yalnızca birkaç dakika sürüp biçimlendirme süresini kısaltır.

2. Tüm cihazlardan erişmesi kolay

En iyi yanı, WordPress eklentilerine herhangi bir cihazdan erişilebilmesidir. Dizüstü bilgisayarınızı veya akıllı telefonunuzu kullandığınızdan bağımsız olarak, bir eklentiyi kolayca düzenleyebilir veya kurabilir / etkinleştirebilir ve İnternet'e bağlandıktan sonra web sitenize erişebilirsiniz.

3. HTML düzenlemelerine gerek yok

İlgili WordPress eklentilerini kurduktan sonra, işleri tamamlamak için herhangi bir HTML editörüne veya FTP yazılımına ihtiyacınız yoktur. Bu eklentiler statik ve statik olmayan web siteleri için de aynıdır ve bir eklenti yükledikten sonra HTML kodlarını düzenlemenize gerek yoktur.

4. Arama motorları ile uyumlu

WordPress eklentileri özellikle Google ve Yahoo arama motorlarıyla uyumludur ve sitenizin performansını artırmanızı kolaylaştırır. Buna ek olarak, tüm sayfalar, resimler, yayınlar, başlıklar ve açıklamalar arama motoru sonuçları nedeniyle bu eklentiler daha iyi bir şekilde sitenizi optimize etmenize yardımcı olur.

5. Web sitesini kontrol etme ve görünümünü değiştirme

Webmasterlerin ve blog yazarlarının çoğunun bir WordPress eklentisinin sitelerinin düzenini değiştirmelerine yardımcı olabileceği hakkında hiçbir fikri yoktur. Bu, geleneksel ve geleneksel olmayan web siteleri için mümkün olduğunca çok eklenti kullanabileceğiniz anlamına gelir.

6. Özel tasarım

Günümüz kullanıcılarının en önemli gereksinimlerinden biri de özelleştirme. Hepimiz kapsamlı siteler geliştirmemize izin veren platformlar arıyoruz. WordPress eklentileri bizim için mümkün kılıyor ve giderek daha fazla kullanıcıyı bloglarımıza ve web sayfalarımıza katıyor.

7. Kullanıma hazır

Bloglamanın kendisinin yoğun bir iş olduğunu ve kendi eklentilerinizi geliştirmeye gücü yetmediğiniz doğrudur. Bu gibi durumlarda, WordPress eklentilerini kolayca yükleyebilir ve web içeriğinize başlayabilirsiniz. Farklı yetenekleri ve işlevleri vardır, bu nedenle çalışmalarınızı daha rahat ve hızlı yaparlar.

8. Uygun seçimi ile işlevleri geliştirin

WordPress eklentileri geniş bir yelpazede olduğu için, herkesin sitenin veya blog'u doğru tür bir seçimle zenginleştirmesi kolaydır. Sitenize olabildiğince çok eklenti ekleyebilir, daha önce olduğundan daha profesyonel ve daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz.

9. Eklentiler işinizi büyütmenize yardımcı olur

WordPress eklentilerinin işinizi büyütmesine yardım etmesi kesinlikle doğrudur. Siteniz profesyonel olarak tasarlanmış ve ilgi çekiyorsa, giderek daha fazla ziyaretçinin mutlu müşteriler haline geleceği açıktır.

10. Birden fazla kullanıcının imkânı

Bir yönetici olarak WordPress web sitenize istediğiniz kadar çok kullanıcı ekleyebilirsiniz. Onlara farklı roller atayabilir ve onlara WordPress eklentilerini kullanarak çeşitli yetkiler verebilirsiniz.

November 26, 2017