Back to Question Center
0

Web Sitesi Spam İçin Darodar Ve Düğmeler - Semalt'la İşinizi Koruyun

1 answers:

Temiz ve doğru veriler çevrimiçi işletmeler için son derece önemlidir. Web araştırmacılarının dikkatini çektiğinizde içerik pazarlaması söz konusuyken size gerçek para getirebiliriz. Bazen, Google Analytics verilerinizin% 78'inden fazlasının bot trafiği ve web sitesi spami için düğmelerden oluştuğunu kabul etmek çok acı vericidir.

Alexander Peresunko, Semalt Müşteri Başarı Yöneticisi, Darodar'ın ve web spamı için düğmelerin, web sitesi sahiplerini ve pazarlamasını çarpıtan göze batmayan arama motoru optimizasyon teknikleri arasında yer aldığına dikkat çekiyor - vps costos. danışmanlar GA verileri. Bu sebeple, site pazarlama sahipleri, içerik pazarlamacılarından veri analiz etmelerine ve yanlış iş kararlarından kaçınmalarına yardımcı olduğundan Google Analytics'i çok önemlidir.

Web sitesi spami hakkında bilmeniz gereken şeyler

Darodar, gerçek trafiği çeken ve müşterileri verileri analiz etmeye yönelik arama motoru optimizasyonu tekniğidir. Trafiğin nereden geldiğini izlemeye çalışarak, web sitesi sahipleri spam gönderenler için gerçek para kazanmakta ve kötü niyetli sitelere yönlendirilmektedir. SEO uzmanlarına göre, Darodar ve web sitesi spami için düğmeler şu anda çevrimiçi ve internet işletmelerinde trend gösteren can sıkıcı reklamlar.

Yönlendiren bağlantıyı avlamak ve trafiğinizin spam gönderenlerden olduğunu bulmak can sıkıcı olabilir. Bot trafiği ve web sitesi spami için düğmeler hariç tutmak, uyanıklığın ilk adımıdır.

GA raporlarınızda web spam başvuruları için düğmelerin etkileri

Bir bot tarafından etkilenen Google Analytics verileri ve istenmeyen trafik anlamak ve analiz etmek biraz telaşlı olabilir. Bir spam gönderici, web sitenizin sunucu kaynaklarını kullanabilir ve sitenizin genel performansını yavaşlatabilir. İnternet dolandırıcıları, web sitelerinin zayıf noktalarını kontrol etmek için bu teknolojiden yararlanmaktadır.

Web sitesi spamı için düğmelerin GA verilerinizi eğriltmesini önlemek için

Bot trafiği, iç trafik ve site verisinde web sitesi spami için düğmeler ile ilgili bazı sorular gündeme getirildi. Ticaret uzmanlarına göre, bilgisayar korsanları kolayca çevrimiçi bir iş düşüşüne neden olabilir. İşte bir web sitesinin düğmelerini sitenizden çıkarmaya yardımcı olacak bir kılavuz:

  • GA'nuzun
  • 'Yönetici Sekmesi'ni açın ve seçin
  • 'Tüm Filtreler' simgesini tıklayın ve 'Yeni Filtre Oluştur' düğmesine dokunun
  • Yeni filtrenizin yeni bir adını oluşturun
  • 'Filtre Türleri'ni seçin ve önceden tanımlı filtre türünü isteğe bağlı olarak ayarlayın
  • 'Filtreyi Dışla' simgesini tıklayın ve filtrelenecek spammerkez alanını doldurun
  • Filtre türünü kaydedin ve web sitenize uygulayın. Spam hariç tutulduğunda değerli bilgilerin kaybolmaması için orijinal bilgilerinizi ana filtre görünümünüzde kaydetmeyi unutmayın.

Darodar, bot trafiği, web sitesi spami için düğmeler, verilerinizi çarpıtan en iyi arama motoru optimizasyonu araçları arasındadır. Verilerin yanlış yorumlanması ve yanlış okunması çevrimiçi işinizle ilgili yanlış kararlar almanıza neden olabilir. Verileri anlamak ve analiz etmek, göz ardı edilemeyecek kadar önemli bir şeydir. Web sitesi spam ve istenmeyen trafik için yeterince gelir üreten bir kampanyaya sahip olmak için düğmelerden kurtulun.

November 24, 2017