Back to Question Center
0

Zeitsparende Strateji Sosyal Medya Pazarlaması (Eine Leitlinie von Semalt)

1 answers:

Erkeklerle gelin, insanlara yardım, sosyalleşmede sosyal pazarlama ausreichend Aufmerksamkeit ve Zeit erhält, sind Delegieren, Outsourcing und Automatisierung. Tüm kalıplar Aktif kömür tozu jedoch Ressourcen, kalıp ayırma kalıpları ve Aufgaben benötigen kalıpları.

Artem Abgarian, der führende Deneyim Semalt Dijital Hizmetler, İnternet üzerinden pazarlama ve web siteleri, Sosyal Medya, İnternet üzerinden pazarlama.

Ne Kadar Kalacak?

Tüm sosyal medya kanalları araçtır. Bir kişi, itibarını mevcut farklı ortamları kullanarak geliştirirse, karşılaşılan insanların geride kalma olasılığı yüksektir. Dikkat çekilmesi gereken bir şey, sosyal medya başarısının, bir kanalın sahip olduğu izleyicilerin sayısına bağlı olmadığı, çünkü bu kanalların yalnızca küçük bir bölümünün sunduklarına uzak bir ilgi duyması mümkündür - brown and gold fascinators.

İşi Ölçeklendirin ve Sosyal Medya Durumunu Değil

En başarılı girişimciler başarısını başkalarına öğretmeyi öğrenirler. Öğretim, işi ölçeklendirmenin mükemmel bir yoludur. Ya kurslar düzenleyebilir veya kendilerini danışman olarak öğretebilirler. Diğerleri Sam Ovens gibi, her iki yöntemi de birleştirirler. Danışmanlık ve koşu kursları, mesajın yayılmasının ve zenginlik kazanmanın nihai yolları olarak hizmet eder.

Sosyal medya, bir işyerini pazarlamak için hiçbir şeye mal olmaz..Ayrıca kullanımı kolay bir araçtır. Bununla birlikte, herhangi bir sonuç göstermezse, kullanıcı kullanımını durdurmalıdır. Bir girişimci olarak, potansiyel müşteri ve müşterilerle bağlantı kurmak için sosyal medyaya zaman ayırmak önemlidir. Bununla birlikte, son derece odaklanmış bir etkinlik olması, yalnızca rastgele takipçileri değil, muhtemel yollarla yürütülmesi gerekir.

Sosyal Medya Kurşunlarıyla Büyük Kötümserlik

Sosyal medya simgeleri, kullanıcıların girişimlerini veya ürünlerini, ne yüklediklerini görmek için kullanmasına izin verir, ancak sahiplerin yaptığı şeyleri asla görmez. Geçen bir ilgi göstermemiş olan tüm takipçiler, yol gösterici olarak sayılmazlar. Daha da kötüsü, otomatik robotların çalışması olduğu için reaksiyonların çoğu zaman kaybıdır. Son olarak, SocialMediaToday.com'daki sosyal medya uzmanları, sosyal medya kanallarının yüksek dönüşüm oranlarına sahip olmadığını göstermektedir. Temaslar postayı göremeyecek olursa, sosyal medyaya bol miktarda harcama yapma imkânı yoktur.

Sosyal Medya Satış Taleplerini Satışa Dönüştürme

Sosyal medyayı satışa dönüştürmeye verilen cevap, artan satışlara yol açan diğer iş görevleri kadar zaman alıcıdır. Ardından, tekrarlama ve benzeri eylemlerin meyveli olması şarttır. İşletmeler aynı şeyi fazla zaman harcamak gerekir. Cevap, gerçek etkileşimde yatar. "Beğenilen" ve "İzleyenleri" dönüştürmenin uygun bir yolu, katılımcılarla e-posta veya telefon yoluyla görüşmektir. Biri bu görevleri satış ekibine devretmeyi seçebilir.

Sosyal Pazarlama Canavarını Tamir Etmek

Çoğu sosyal medya "uzmanı", sosyal pazarlama için birkaç saatlik bir süreyi gerçekleştirmenin imkansız olabileceğini bilir. Bunun arkasındaki fikir, otomasyon ürünlerini, her şeyi günlük programa uydurmanın tek çözümü olarak satmaktır. Sosyal medya, farkındalık yaratmak için bir araç olarak ve bir pazarlama kanalı olarak işlev görür. Sosyal medyaya girmenin tek amacı takipçileri alıcıya dönüştürmek ise, o zaman ve çaba göstermeye değer olmadığı için kanalda harcanan zamanı tekrar gözden geçirmenin zamanı geldi.

November 24, 2017